Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért szerttek annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szerttek annyira szopni? ( már aki ) Bővebben lent

Figyelt kérdés

Mi izgat titeket anyira a szopásban ? Jó érzés ? Mekkora volt a legnagyobb pénisz ami a szátokban volt ?

18/F



2015. dec. 17. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyere probald ki. 40F
2015. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Megy a mélytorok ha görbül a farok akár 23cm felett is. Főleg a vastagság számít. Lenyelés alap.


23L

2015. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert ilyen világot élünk sajnos, hogy egy meredezô hímvesszõ tôbbet ér a puncinál. kérdezô te màr szoptál hímtagot?
2015. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a merev hímvessző a hatalom jelképe a tudatalattiban.

Igen én szeretek szopni. Amúgy csak egy 17 centissel kerültem ilyen közeli kapcsolatba.

2015. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés. Nem mindegy, hogy kinek csinálod. Ha csak úgy random valaki megkér, az visszataszító és a válasz remélem sok lánynál a nem.

Viszont ha már egy ideje kapcsolatban vagy és eléggé ismered a barátodat, hogy teljes mértékbe átadd magad, akkor elindul egy olyan érzés, hogy miáltal ő örömet okoz neked és ő is élvezi, ezáltal abban te is örömödet leld, hogy te okozol neki örömet. Ebben nem az a jó, hogy valamivel játszadozol, hanem hogy akit szeretsz azzal ennek örömet okozol és mivel tisztességesen bánik veled a férfi, ezért is kellemes, közben téged is izgat a helyzet szexuálisan. Szerelemben, tiszteletben, becsületben... mindent lehet amíg az mindkét félnek kellemes. Van egy mondás, miszerint jobb adni mint kapni, ami a szeretkezésre úgy vetődik át, hogy jó adni is és kapni is.

2015. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit akartam én is mondani kedves utolsò.

Azért mert élvezem, és engem is izgat beindulok tőle.

Meg hát szeretem látni ha élvezi a párom...adaok, de azért kapok is ;)

2015. dec. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2-est feleségül kell venni!!!
2015. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az 5-öst.
2015. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért szeretem, mert a barátomnak így örömet tudok okozni és izgató azt látni, ahogyan élvezi a szájmunkámat

általában mélytorkozni szoktam, a legnagyobb pénisz a barátom pénisze, ami a számban volt neki 20 cm, de ő az elő barátom :)


19/L

2015. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!