Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik szerint a saláta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik szerint a saláta punci undorító, miért gondoljátok ezt?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy a nemi szervemmel bármi baj lenne, de az itteni vélemények teljesen elvették az önbizalmam.

Miért kezelitek "selejtként" azokat, akiknek kilóg a kisajkuk? Ugyanolyan szerv, mint nektek a farkatok. A kilógó kisajkakban is vannak idegek, nekem pl tök jól esik ha birizgálják. Úgy csináltok, mintha valami undorító rendellenes gusztustalan odanőtt valami lenne. Oké, hogy esztétikailag a másik fajta a szebb, de miért kell így "megalázni" azt akinek ilyen van? Mintha valami fogyatékosság lenne.

Idézek:


"inkabb kutyaba tennem mint salataba xD"


"ha szeretném a csajt, talán elfogadnám, de csak szex jöhet szóba, nyalás nem"


"A nőknek ez a két átkuk van: kis mell és salátapunci. Aki mindkettővel rendelkezik, hát akkor szegénnyel jól elbánt a sors"


"Én például utálom a salátát. Mintha két meztelencsiga lenne ott. Ráadásul még azok is benedvesednek.. brr most hányingerem lett . 27/F "


"Tapasztalataim szerint egy igazi nőn babapunci van. Salátát csak olyanon találsz, aki külsőleg is kicsit defektes."


"Hát én hozzá nem nyúlnék egy lógós puncihoz, legyen az a szerelmem vagy nem. Emberek, egy rendes lánynak legyen már normális puncija, nem ilyen szétb*szott fonnyadt valami. Szex az mehetne, orál kizárva"


"fuuj fuuj salatapunci . egy ilyen lanyon inkabb a s*ggebe tennem vagy a szajaba. mashova biztos nem . 23/F"


"Hálát adok az égnek, hogy a barátnőmnek babapuncija van. Nem is tudnék olyannal lenni akié saláta. Nem is értem azokat akiket az vonz. Gusztustalan egy adottság"


"Ha top10-es a csaj, akkor se! Bár salátapuncival már eleve nem lehet top10-es"


"ha en ilyen csajjal jonnek ossze, inkabb fizetnem neki a mutetet. nem birnam ki hogy csak salata puncit dugok egyfolytaban. nem is allna fel ra, ahogy kinez.."


"nekem is visszataszito, bocs csajok. biztos van akinek tetszik de a legtobb ferfi bottal se nyulna szerintem ilyen nunihoz"


És akkor ezek után csodálkoznak a férfiak, hogy miért nem meri a nő felvállalni... És akkor ez csak egy töredéke volt a sok hozzászólásból....


2015. dec. 18. 09:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Egy rövid kis történetet megosztanék veletek, főleg azokkal akik a nemi szervük miatt aggódnak. Idén nyáron volt 2 hét amikor olyan helyre mentem ahol nem volt se tv, se internet, se mobilnet, még rádió se. Teljesen el voltam zárva a médiától. 2 hét elteltével teljesen "tisztának", magabiztosnak és sokkal sokkal erősebbnek éreztem magam. Miért? Mert a média mérgezi az embert: mindig látni fogsz olyat aki szebb, erősebb, nagyobb, gyorsabb, gazdagabb nálad ez pedig komplexusokat fog szülni, nem is enyhéket, amik súlyosan akadályoznak. Kialakul egy túlzott megfelelési kényszer a gonosz társadalom felé. Ha a dolgok mögé láttok, a médiából (internet, fb, tv) árad az a szemlélet ami a szexualitást, mint teljesítményt ábrázolja.

Ezt a teljesen ujkeletű dolgot, hogy a lányok aggódnak a kisajkaik miatt pont ugyanolyannak látom, minthogy a normál mérettel rendelkező fiúk is aggódnak a péniszük miatt, főleg azért mert azt látják, hogy akinek kisebb pénisze van az megvetést, kinevetést érdemel. A lányoknál ugyanez a helyzet salátapuncival. A kritizáló szavak pedig az ember lelkét mérgezik mint valami fertőzés.

Aki el akarja fogadni magát, az maradjon távol az ilyenektöl, meg fogja találni azt, aki szereti ugy ahogy van! A társadalom, a közösség, a tömeg sokkal gonoszabb mint gondolnátok és a médianak ebben kulcsszerepe van.

2015. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Tök érdekes, engem meg elképesztően felizgatnak a kismellű, nagyon vékony lányok, mert nekik általában hatalmas kisajkaik vannak (lehet, h erre még az is rátesz, hogy nekik ugye semmi zsírpárna nincs a vénuszdombjukon), ez a megfigyelésem, és számokra sokkal szexuálisabb jelenség egy salátás punci. Nőiesebb, hívogatóbb, erotikusabb. Plusz nekik még általában nagyon klassz kerek fenekük van. És az a másik, ami nekem fontos. Ha az utcán meglátok egy vékony, kismellű csajt, mindig elképzelem, milyen szép nagy rózsaszirmai lehetnek, és már szivárog is a farkamból az előváladék az alsómba.


Amúgy való igaz: rohadt nagy a különbség tetszést megfogalmazni és aközött, hogy valamit teljesen alaptalanul testi hibának minősítek.

2016. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Joe.38 ***** válasza:
Én aztán him.soviniszta vagyok. Meg válogatós. Sok sok nagyon sok lánnyal volt.dolgom de ilyet ? Ilyet hogy salát e vagy kilóg e soha nem vettem figyelembe. Felfele áll e a melle vagy kicsi netán agy e a bimbója ? - meg ilyen nem.ényeges dolgokat soha nem vettem.figyelembe. Egy nő egy ember szexissége nem a kilögö kisajkakon múlik. De nem is a lógö mellen. Az ember belülről szexi ahogy kisugárzik mosolyog kacérkodik. Nőknek rengeteg praktika áll rendelkezésére. Egy magas tüsarkú cipő palucs. Szem festèk. Egy miniszokny maga a msoly stb stb. De hogy megnyugtassalak csaknidézd magad elé a szép bármelyik manöken szerű lányt én is ha magam elé épzelem csodás némelyik baratnőm bizony elmondhatom a szépek a szépség pont fordított arányba áll a jósaggal. Azaz beteg lelkű szemétladák megcsalos pénz éhes szukak voltak a szepek életemben . Baba puncit kenheti a hajár barmelyik ferfi hisz azoknak folyton mehetnékje van. Hol másik.pasihiz hol folyton bukizni. Azok ( általanositani n3m szabad ) de nyughatatlan lelkületűek. Egy baba ouncis csodas hosszuhajú vekony labú nő nem igazan feleségnek való.
2016. febr. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem igenis undorító, nekem nemkéne olyan csaj akinek ilyen...

Amúgymeg neked se tetszik minden farok, akkor meg mitvagy kiakadva? Lehet lepontozni, azt én is tudok.

2016. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
16%

#24

Ugyanezt irtam én is. Le is pontoztak.

2016. aug. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert az, undorító ahogy lóg belőle minden, blöe.

Na nekem nemkéne ilyen csaj az 100% hogy kidobnám.

2017. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Jokor valaszolok:) na mindegy.az enyem is sali, es mielott ezt elolvastam azelott is rosszul ereztem magam emiatt,de ezek utan kajak elasnam magam. Elegge onbizalom rombolo az ilyen.es ha mar itt tartunk mi lanyok is mondhatnank a pasiknal hogy fuj de undorito a farkad hozza nem nyulok.szerintem nekik sem esne jol. De egyebkent nekem meg soha nem mondott senki semmi rosszat ra,de ha megis mondana bizony isten hogy olyat ravernek a farkara hogy tobbet baba puncit se kivanna. :)
2017. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

azért mert rusnya ahogy kinéz, ennyi az oka!

nekem 100% hogy nem kéne ilyen csaj, otthagynám azt akinek ilyen, mert gusztustalan, nem vonzó.

2018. jan. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!