Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú házaspárként milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú házaspárként milyen megoldásokat ajánlanátok szexuális életünk feldobására?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam már ezen, de még nem tudom, hogy párom mennyire lenne nyitott az újdonságokra.. Részemről bármiben benne volnék ami neki is jó. Ti mit ajánlanátok? 43/F és 46/N pár vagyunk.

2015. dec. 18. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Én a férfi vagyok azt elfelejtettem írni.
2015. dec. 18. 22:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerepjáték. Bármit el lehet játszani. :)

Vagy le kell nézni szexshopba és ami megtetszik azt megvenni.


25F

2015. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LePeDő ***** válasza:
Én úgy képzelem el ennyi idősen a szexuális életem feldobását, hogy foguk magunkat, elszökünk a világ elől egy kis wellness hotelba, ahol kényeztetnek, fürdünk meg ilyenek, este szexi ruciba bújunk, rendelünk epret meg pezsgőt, talán tejszínhabot aztán jöhet minden ami belefér. A lényeg ilyenkor már szerintem inkább a kényelmen és a spontaneitáson van hiszen gondolom mindketten dolgoztok egész nap mint állat, szóval először kipihenitek a napot, kényeztetitek egymást (meglepetés vacsi, forró fürdő, masszírozás stb...) aztán amikor megjött a kedv ... Persze lehet játékokkal kísérletezi ha olyan típusok vagytok, de szerintem már a csináltam vacsit, elmosogattam és most leteperlek a konyhában is tökéletes kezdet.
2015. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cuckold? :)
2015. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
Vegyetek be egy aranyos fiatal lányt vagy srácot (vagy is-is) :)
2015. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tantra és kontinencia
2015. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ajánlom menjetek el más párokhoz! Ez most nagy divat lett!
2018. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!