Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked mi jelent az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi jelent az, hogy szex azzal aki szeretsz? Nekem a maszturbálást.

Figyelt kérdés

23L


A szex csak testiség, utána én jobbra, ő balra.


2015. dec. 18. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez nem így van, de te tudod...
2015. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem voltál még szerelmes
2015. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
túl leegyszerűsíted a dolgokat.
2015. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Missi_Key ***** válasza:
maszturbálás után te jobbra, te balra..ehh..mivan?
2015. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok szerelmes lenni. Volt egy fiú, akiért a csillagokat lehoztam volna, de csak azért kellett mert akkor nem kaphattam meg. Utána találkoztunk, dugtunk, és kidobtam. Ennyi volt. Az kell mit nem kaphatok meg, eddig érdekel valaki. Ha megkapom, nem érdekel tovább.
2015. dec. 18. 23:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Erről le kéne szokni, mert egyedül maradhat könnyen így az ember. Vagy felszínes kapcsolatban. Miért csak a szex kell? Nem lenne jó ha valaki mindent megtenne érted, mindenben számíthatnátok egymásra?
2015. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van jó oldala is sok ember bejön akkor ezek szerint:)
2015. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor te ribnc vagy
2015. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szex az a fajta testiség amit csak azzal engedsz meg, ami csak azzal a személlyel teljesül, akit a lelkünkkel is szeretünk. Szerelem nélkül nem tudok senkihez sem hozzáérni, nekem "sírás" lenne a vége a szerelem, erős vonzalom nélküli szeretkezésnek.
2015. dec. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer csak eljon neked is az igazi... csak varnod kell... mondjuk egyetertek azzal a valaszoloval korabban aki azt mondta nala nem igy van... nem az az alap hogy utana osszebujtok? Vagy ezt csak en gondolom igy?
2015. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!