Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Spanom egy alkoholista drogos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Spanom egy alkoholista drogos ember, mégis a legszebb fiatal lányokat döngeti a városban. Én úgymond "különb" életet élek mégsem voltam nővel soha. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Megpróbálok mindent a valóságnak megfelelően leírni.


Néha vannak ilyen rángásai is, mert a drogok miatt nem mindig tudja koordinálni magát ill olyanokat csinál hogy hogy vendéglátóhelyekről a borospohárral a kezében sétál ki és ül be a kocsimba. Ma pl míg én keményen edzettem addig ő itt a teraszon a borokat meg rövideket egymás után, de már mintha nem hatna rá a pia egyszerűen nincs az a mennyiség amitől részeg lenne.

Étvágya nincsen mert azt mondja a drog szétcseszte a gyomrát és pár falat után kiokád mindent. Recepciókon veri az asztalt ha nem szolgálják ki időben, parancsol hogy tegyék a telefonját töltőre, üvöltözik telefonon emberekkel hogy miért nem hozza oda a borát amit vett(nem autó). Okádék büdös lehelete van a hányinger kerülget. De a saját szememmel láttam hogy milyen nőkkel van. És őket nem zavarja pedig ilyen igazi cicababák, mondjuk nem túl intelligensek. De a lényeg hogy én sem vagyok szerintem rondább nála külsőre meg én rendesen edzem is már évek óta ill munka mellett tanulok is, de velem az ilyen kaliberű nők szóba sem állnak. Való igaz én nem vagyok ennyire rámenős én először inkább beszélgetni próbálok meg kedves lenni meg ilyenek, ő viszont elsőre letapiz mindenkit meg kijelenti hogy meg fogja ... és belemennek..

Ezek mind ilyen 16-20 éves lányok.

Miért van ez?


2015. dec. 19. 22:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%
jó kis barát vagy, az biztos
2015. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező azért mert Te különleges fiú vagy :)

A spanod meg nagyon laza :D

2015. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Mert a hiperérzékeny agyával rögtön kiszúrja a legostobább cicákat akik csak a pénzre és a futó kalandra mennek.
2015. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ettől különleges lennék? Ha így viselkednék mint ő akkor nekem is bejöhetne?
2015. dec. 19. 22:30
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
De kinek kellenek ezek a Soft IQ-s cicababák? Az lenne felb aszóbb, ha értelmes, visszafogotabb nőket döngetne. Szerintem az agyi szintjük kb egyező lehet, zsák a foltját megtalálja. Szard le.
2015. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
Csak az a baj hogy a kérdező is ilyen cicukat akar farkalni :D
2015. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De rohadtul irigy vagyok rá hogy vele simán lefekszenek meg orrba szájba kefél meg minden nap elmeséli hogy kit hogyan mikor hol dugott meg, én meg bejelölöm ezeket a csajokat vagy elkérem a számukat és próbálom meghódítani őket de le sem tojnak.
2015. dec. 19. 22:34
 8/36 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy felesleges felb asznod magad ezen, úgysem változik. A gond ott lehet, hogy túl kedves vagy már az elején a nőkkel, és ratyi kategóriába raknak >friendzone. Legyél tökösebb, mondd ki, ha dugni akarsz velük. Persze szépen körítve.
2015. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Pumiii már hiányzott.
2015. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

ott a kulcsszó: "nem túl intelligensek"

van az a mondás hogy "néha le kell menni kutyába. Légy te a kutyák királya ne a királyok kutyája..."

Ez egy nagy igazság amit ha tudsz értelmezni akkor te is ilyen nöket döngethetsz majd...

2015. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!