Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás után mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás után mindig büdös marad a péniszem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
zsebkendővel át szoktam törölni mindig
2015. dec. 20. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú de gusztusos és csábító lehet. Mosd meg ember
2015. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg is mostam már, de akkor is, am nem zsepibe szoktam élvezni hanem összevissza
2015. dec. 20. 11:50
 3/10 RRR ***** válasza:
100%

pisilj,hogy ne maradjon benne sperma ,ami megbüdösödik és utána szappannal mosd meg,a fityma alatt is alaposan!

ez a titok

sőt naponta 1x legalább ezt tedd meg

2015. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Összevissza? Mégis hova élvezel akkor? A padlóra, ágyra, billentyűzetre, tányérba, vagy mi?


Amúgy meg ha büdös a péniszed fürdés után is, akkor vagy nem tudsz tisztálkodni rendesen, vagy valami komoly problémád van és érdemes lenne orvoshoz fordulni vele!

2015. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Buskey, hát attól, hogy a plafonra spriccelsz, de utána megmosakszol, attól max a szobád lehet büdös, de a farkad nem.
2015. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondoltad, h a farokdörzsöléssel lekopik róla a szag is? 😃

Egyébként az összevissza spricc nem kellett volna. Addig még akár hihető is, h valaki ilyet kérdez 😩

2015. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es. Ezen, jót röhögtem. :D

Mosd meg fiam a büngyűrkédet utána.

Van akinek, erősebb a genitális szaga, a puncinál is így van. Vagy gombás, bakteriális fertőzés is állhat a háttérben e mögött.

Tehát, mosd meg. Zsepi, nem igazán elég, akkor már inkább nedves popsikendő-törlőkendő, ha nem is mosod meg.

A fityma alatt, a makk pereme mögé tapad le a szmegma, azért büdös, kellemetlen szagú. Ezért kell lemosni. Elég ha sima vízzel lemosod. Minden nap, ahányszor fürdesz, zuhanyzol, vagy rejszolás után.

Szappant, elég egy héten 2-3 alkalommal használni, vagy a tusfürdő habját. Tiszta legyem, akkor nem lesz büdös. Kicsi szaga, mindig van egyébként,amit te nem érzel.

2015. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy összevissza, hogy nem zsepibe, jut a herémre a testemre értitek..
2015. dec. 20. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha így csinálod, és többször, egy nap, akkor magas lesz a vízdíjszámla. :D
2015. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mosd meg te tirpák.
2015. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!