Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok ajánlani tényleg jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani tényleg jó vibrátort 15. 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

Neten szeretnék rendelni, boltban nincs kedvem megnézegetni meg nincs is most időm emiatt felmenni Pestre


Olyan modernebb fajta kéne. Nem túl nagy méretű, (de ne is kicsi) viszont legyen erős a rezgés. Mert amiket eddig néztem azokról azt írták h nem elég erősek.


2015. dec. 20. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
férfi nemérdekel?:)
2015. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

írom h mi az típusra és kinézetre ami szóbajön:

[link]


ilyesmi kéne csak 15 alatt. tapasztalatokat szívesen fogadok mert ezeket ugye kripóbálni nemigen lehet

2015. dec. 20. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebayről rendelj, mert ezeknek a 99%-a kínai termék (vagy nem kínai cég által kínában gyártatott termék) és mindegyik fent van Ebay/aliexpress/tinydeal-en csak éppen féláron, de van, hogy akár negyede is. A magyar szexshopok minimum 200-300%-os haszonnal dolgoznak. Rablás az egész. Ha 6 ezer forint alatt van a termék akkor nem is vámköteles, ha felette akkor esetleg megfoghatják a vámon, de szerencse kérdése. De van olyan, hogy még úgyis olcsóbb ha belekalkulálod a vámot és áfát.
2015. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: a képen látható lelo mondjuk pont reális árban van, de hát szerintem akármennyire minőségi, ennyit nem ér szerintem.. (nekem)
2015. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnálom, de igazán jó vibrit nem fogsz kapni 15ért szerintem. én is próbáltam többet, de igazán elégedett csak 30+ossal voltam. amúgy nagyon jók a Lelók, szerintem megéri rászánni a pénzt :D és tényleg halkak :D)
2015. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!