Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közeleg a karácsony, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a karácsony, az ünnepek. Kedves barátaim! Gyakorikérdések lakói! Ti is magányosabbnak érzitek magatokat ilyenkor?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 22:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

nekem ugyanolyan nap ez is mint a többi...nappal csinálom a dolgom, este meg a szobámba tv-zek, egyedül. Szilveszter is ilyen. Nem szoktam kimozdulni, csak ritkán amikor muszáj


170 cm magas 28/F szűz

2015. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem, mert itt van nekem az 5 combú barátnőm...:D Amúgy jó kis kaják vannak, család, 1-2 barát is. Nincs para.
2015. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Hát Master, ja ez így korrekt.

170 centi, te meg szedd össze magad egy kicsit ! Legyél pozitív :)!

Az 5 comb az meg milyen 😅

2015. dec. 20. 23:25
 24/27 anonim ***** válasza:

Figyelj csak te 170-es! Nem szeretjük a fajtádat errefelé! :D /South Park/


Viccet félretéve. Mozdulj ki, ne gyepesedjél be otthon a 4 fal között. Menj ismerkedni.

2015. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Bár még sose volt kapcsolatom, és borzasztóan vágyok egyre, nem érzem magam magányosnak. A családomra, a barátaimra mindig számíthatok. Még ha pasim is lesz egy darabig, bőven van miért hálásnak lennem! :)

18L

2015. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én egész évben rendesen magányosnak érzem magam, de talán ilyenkor még fokozottabban. Múltkor a próbafülkére vártam, a barátnőm, akivel vásárolni voltam elkóricált, én pedig pusztán egy dal hatására bekönnyeztem ott a bolt közepén. Szerencsére csak az előttem álló nő nézett teljesen agyalágyultnak.

Egyébként meg mióta édesanyám, és apám szülei is meghaltak, nálunk a Karácsony, amúgy se egy boldog ünnep. Mindig nagy a feszkó, a veszekedés, a sírás, az ember pedig egy piszoknak képzeli magát, egy szánalmas alaknak, ahogy azt hallgatja mások szerint a karácsony a szeretett és a család ünnepe. Sajnos nem mindenkinek.

2015. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De jó. Itt a karácsony. A sok nyomorult még többé fog itt hisztizni.
2015. dec. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!