Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Először szexeltem és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először szexeltem és nem tudtam elég ideig merev maradni, el sem tudtam élvezni, miért?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, elegem lett belőle, hogy szűz vagyok, és meg akartam tudni végre, hogy milyen a szex, ezért elmentem egy hivatásoshoz, megkértem rá, hogy vegye el a szüzességemet.


A nő nagyon csinos és kedves volt, nagyon keményen állt a farkam a dolog elején. Kinyaltam, azt mondta nagyon jól csinálom, talán el is élvezett tőle, mert nagyon nyögött és vergődött, de miközben nyaltam, teljesen puha volt a farkam.


Aztán elkezdte verni nekem, meg szopni, időként meg-meg merevedett, de nem volt a dolog tartós, amikor beraktam neki, akkor is csak egy kevés ideig tudtam merev maradni, aztán összement.


Végül lefeküdtem elé, ő meg nézte, hogy kiverem magamnak, de hiába vertem magamnak, attól se állt fel, és elélvezés se volt.


A hátralévő időben meztelenül összebújva beszélgettünk, simogattuk egymást és időnként csókolóztunk és nyugtatgatott, hogy semmi bajom nincsen.


Szerintetek mi lehetett a baj? Lényegében elvesztettem a szüzességemet, de nem volt rendes szex, és el se mentem. Legalább nyalni jól tudok :P


Nem hiszem, hogy impotens vagyok, mert amikor maszturbálok, akkor semmi baj nincsen, végig keményen szokott állni és intenzív orgazmusom is szokott lenni, az óvszer se hiszem, hogy baj volt, mert már óvszerben is sokszor masztiztam, azzal se volt probléma.



2015. dec. 21. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Első volt, feszült voltál, teljesíteni akartál, ez van. Majd legközelebb.


34/N

2015. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De nem akarlak lehangolni, az a nő csak tettette, hogy elélvezett.


34/N

2015. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalom volt, nyilván izgultál, ráadásul olyannal történt, akit akkor láttál először, ami csak rátett egy lapáttal. Én a barátnőmmel vesztettem el, de nekem is ugyanígy, akkor lankadt le, amikor akció lett volna, előtte/utána működött minden. Néhány próbálkozás után már nem volt semmi gond. Nem hiszem, hogy bármi bajod lenne, csak jobban ráparázol a dologra, mint kellene.
2015. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"25 éves férfi vagyok, elegem lett belőle, hogy szűz vagyok, és meg akartam tudni végre, hogy milyen a szex, ezért elmentem egy hivatásoshoz, megkértem rá, hogy vegye el a szüzességemet." - az egész aktus már eleve görccsel indult, amit később se tudtál legyűrni, ezért nem állt fel.


Ki kell ábrándítsalak azzal kapcsolatban is, hogy a lány élvezte-e a dolgot. Lehet, hogy élvezte, de mivel Te fizetsz a szexért, ő nyilván a lehető legjobb benyomást akarja kelteni, jelen esetben azt, hogy Te jól csináltad, amit csináltál (a vevőnek mindig igaza van).


Egy rendes párkapcsolatra nincs esély? Nem akar összejönni vagy nem találsz megfelelő lányt?

2015. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Egy rendes párkapcsolatra nincs esély? Nem akar összejönni vagy nem találsz megfelelő lányt?"


Egy rendes párkapcsolat kialakításakor azért el kell telnie valamennyi időnek, mire szex lesz, én pedig most azonnal meg akartam tudni, hogy milyen a szex, már hetek óta ezen pörögtem és egyszerűen nem bírtam tovább, hogy már 13 év eltelt az első elélvezésem óta és még nem szexeltem.


Először szexkapcsolatokat próbáltam keresni, de elijesztett az, hogy a szexpartner szóba se állna velem, ha megtudja, hogy szűz vagyok, ha meg azt hazudom, hogy nem vagyok az, és szex közben beégek az még rosszabb. Ezért döntöttem a hivatásos mellett.

2015. dec. 21. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
"Egy rendes párkapcsolat kialakításakor azért el kell telnie valamennyi időnek, mire szex lesz, én pedig most azonnal meg akartam tudni, hogy milyen a szex, már hetek óta ezen pörögtem és egyszerűen nem bírtam tovább, hogy már 13 év eltelt az első elélvezésem óta és még nem szexeltem. " - de pont azért kérdeztem, mert 25 éves vagy és ha eddig nem volt még párkapcsolatod, akkor annak valami oka csak van.
2015. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van, fiatalkorom nagyrészét depressziósan és szociális fóbiásan töltöttem.
2015. dec. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!