Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, van olyan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, van olyan a szexben, amit nem kedveltek igazán, de a párotok miatt bevállaljátok, és mit tesztek, ha nektek van fétisetek, azt miként tudatjátok a másikkal? 21 L

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem csinálok olyat amit nem akarok mert nem erõltet rám semmit :D úgy tudatom vele,hogy megmondom neki

19/L

2015. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megfelelő kommunikációval talán ?
2015. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettő tökéletes választ kaptál egyből :)

Szóból ért az ember.

Egy jó kapcsolat alapja a megfelelő kommunikáció.És ebbe beletartozik a szex is.

2015. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joe.38 ***** válasza:
29%
Europai ember beszél. Így kommunikál. Sajnos ma a lányoknak csak jogaik vannak. Kötelesség az vicc kategória. Kötelessége a pasiknak van. Joga csak joga a nőknek. Azaz kapni akarnak adni nem. Ennek következménye miindenki számára látható , tagadhatatlan tèny. 4 házassagból 3 válással vegzódik ennek 83.9 % - át nők kezdeményezik mert Loreál Párizs megtehetem. Jogom van hozzá. Ma az európai nők az életet a médiából tanulják a brazil sorozatokból. Való élettől.eltávolodtak. A szülőképes korú 18 - 30 , e5 közötti nőkre jellemző ez főleg. Kapni akarnak pénz , szexet mindent. Adni a ferfinek kell csak mindent. Az europai nők liberalizalodása miatt egyke gyerekek vannak , csonka családok. Ezzel.szemben a muszlimok ál 8.1 a gyermeki szülés átlag , válás alig. Le is győznek szimlán emiatt is. Sajnos. Nem.kedvelem az iszlámot. De helyén kezeli a nő férfi viszonyt. És emiatt tagadhatatlan eredményes.Az eredmény alatt a tènyeket kell érteni. Ők szaporodnak. Mi kihalunk. Ezt a tényt nem.lehet tagadni. Ez persze nem jó. De tèny. Nem.is helyeslem. De látható. Ha elemzem okát akkor csak az jön ki : eurpai nő bármit megtehet következmények nélkül nem kell félnie , nem.kell aggódnia válás miatt sem. Meg is teszi. Ki is hal , el.is tűnik a fehér európai. Helyette rengeteg muszlim szaporodik. Ez van. És nem.jó. Vissza csinálhatatlan.
2015. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerdes milyen fetisrol van szo?
2015. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem nincs. volt de idővelmegkedveletem,vagy szerettem, csak nem tudtam mert sosem probáltam addig.
2015. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!