Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Minek köszönhető,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek köszönhető, hogy irigy vagyok, "haragszom" azokra, a lányokra akik szexelnek? És más "embernek"tartom? Sok lánnyal voltam (prostikkal többségben) Miért nem tarthatom egyenlő félnek a szexben a nőt? Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Aki tudna nekem segíteni, meg bármi ilyesmi, meg ilyenek, azt örömmel hallgatom mert szeretnék ezen változtatni. És nem kellemes így élni, meg így. Miért tartom ennyire fontosnak a szexet és a nőt "alacsonyabb" rendűnek?

2015. dec. 22. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy igazi gyökér vagy, és el kell keserítselek, ez már nem fog megváltozni.
2015. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Leginkább egy pszichológus tudna segíteni.


Én nem tudom, hogy milyen szívfájdalmaid vannak a nőkkel kapcsolatban. És azt sem tudom, hogy hogyan győzd le.


Olvass Feldmár Andrást


[link]

2015. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű a képlet, frusztrált vagy mert nem vagy jó pasi. Nem vagy egy alfahím aki kandúrként játszadozik a jobbnál jobb nőkkel. Nincs önbizalmad, ez tör fel belőled gyűlöletként.


Onnan tudom, hogy egyszer régebben én is éreztem ezt, nem nagyon ment a csajozás, félénk voltam, 1-2x vissza is utasítottak, a barátnőm is kidobott aki egy gyönyörű lány volt, és azt gondoltam akkor soha többé nem lesz ilyen jó csajom. Igazi lúzer voltam... na akkor éreztem ezt a tehetetlen dühöt a nők iránt, mindenkit büdös k...rvának tartottam, és elképzeltem fejben, ahogy egy géppuskával végigdarálom az egész szórakozóhelyet, főleg a csajokat, meg a köcs.ög zseléfejű szelfipatkány srácokat, akiknek olyan könnyen megy a csajozás. Persze soha nem tudtam volna ártani senkinek, soha nem tudtam volna megütni egy nőt sem...


Azóta lenyugodtam már, rájöttem még sok fejlődnivalóm van jellemben. Elkezdtem sportolni, végre rendbejött a karrierem, lediplomáztam, pontosan tudom merre haladok. Nem vagyok egy alfahím, de a kisugárzásomon próbálok javítani, hogy ne egy kis köpedék lúzer fhasz legyek, mint akkor voltam.

2015. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ja és kevesebbet bulizok azóta. Mások lettek a prioritások. Már ritkán iszom csak piát, akkor is csak a legjobb barátaimmal. Inkább koncentrálok a jövőmre, művelődök, tanulok, edzem magamat... A pia, buli, szex nem elsődleges szempont. 20-on évesen az volt... Inkább most már egy kedves jófej lányt keresek hosszútávra, nem vonz igazán ez a szórakozóhelyre menés és csajozás. Bár legutóbb elmentem és elsőre felcsíptem egy jó kis csajt. (bár inkább ő engem :D)


Lehet ha az ember rendbehozza a saját életét, van motivációja és célja, és nem úgy tekint magára mint egy fosdarab, aki az anyjánál lakik és van egy szhar melója.

2015. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

...Akkor a nőknél is nagyobb sikere lesz, és nem gyűlölni fogja őket, hanem partnerként társként tekint rájuk.


Persze ehhez fel kell nőni. 20 évesen én is ilyen kis fhasz voltam mint te :D

2015. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert 23/6 cm-es farkad van. Kis nyomorék...
2015. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen? 23/6=3.8333 cm? :D Én is ideges lennék...
2015. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom. Az előző kérdésében dicsekedett vele a kis nyominger.
2015. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!