Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lenéznétek egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lenéznétek egy lányt azért, mert már több mint 10 pasival feküdt le? Tapasztalatlanabb vagy tapasztaltabb lánnyal jönnétek össze? Miért?

Figyelt kérdés
Járnátok egy ilyen csajjal?
2015. dec. 23. 00:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nem nézném le.Szeretem a tapasztalt bevállalós lányokat.Elég élénk a szexuállis fantáziám,csak ritkán talállok hozzá partnert:(
2015. dec. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez életkor és nemi élet függő, ha valaki 30 éves akkor abban tizen pár évben könnyedén összejöhet az 10 partner. 14 évesen ugyan ez a szám már kicsit mást jelent.

A példa nyilván sarkított, de nem véletlenül.

Az életét mindenki úgy éli, ahogy tetszik neki ezért nem ítélem el.

2015. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
En nem nézném le. Csak élvezi az eletet, ettol meg nem lesz k.va:)) Persze ha ezt szingliként csinalja!
2015. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nekem is a barátnőm ilyen, több palival volt már, pedig 16 éves, és én 17 éves létemre csak 3x voltam. De ha szereted, akkor nem számít.
2015. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk a korától is függ.
2015. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
28 éves a csaj, nem sok egy éjszakás kaland van közte. Egyik barátnő egyébként, nagyon csúnyán beszóltak neki e miatt, ezért érdekelt h ki hogyan vélekedik erről.
2015. dec. 24. 03:11
 17/20 anonim ***** válasza:
Érdekes módon itt mindenki az egyik barátnőjéről kérdez. Aku pedig ri***kodik ne csodálkozzon, ha esetleg másokban ellenérzéseket vált ki.
2015. dec. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem értem ez hol ri.anckodas. Tudtommal nem csalta meg egy parjat sem..
2015. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor ri***c ha megcsal valakit hanem ha ennyien átmennek rajta.
2015. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten vonzódom az olyan nőkhöz akik már több pasival voltak. Volt olyan nőm is aki több mint 20 pasival szexelt és elmondhatom, hogy maradandó élmény volt.
2018. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!