Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Angliai magyarkent van barmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliai magyarkent van barmi eselyem arra, hogy egy angol novel komoly kapcsolatra tegyek szert?

Figyelt kérdés

Elegge el vagyok keseredve, januarban lesz negyedik eve, hogy kint vagyok Londonban elek es a szexualis eletem eddig nagyjabol egyenlo a nullaval.

Mielott jonnetek a szokasos szoveggel azt tudni kell, hogy soha nem volt gondom a csajozassal. Nem vagyok se csunya, se alacsony, se kover.

Raadasul nem takaritokent meg mosogatokent dolgozok minimalberert, hanem nomralis felelossegteljes allasom van.

Amig Magyarorszagon eltem sosem volt gondom a csajozassal.

Persze nem arrol van szo, hogy valami fenenagy nocsabasz lettem volna, mert nem. De amikor nem volt eppen kapcsolatom elofordult peldaul az is, hogy egy honap alatt 5-6 lanyt is elfogyasztottam.

Mitota itt vagyok 3 ev alatt volt meg az 5-6. Es persze mind ilyen egy max ket ejszakas dolog. Persze nem az a celom, hogy minel tobbet megfektessek,hanem eppen az lenne mostmar, hogy egy komolyabb dolog osszejojjon. De nem igazan tudom, hogy egyreszt hol lehetne itt ismerkedni,

masreszt meg hogy magyarkent lehet-e egyaltlan komolyabbra is szamitani egy angol novel?

Nem mintha eddig brmi hatranyos megkulonboztetes vagy ilyesmi ert volna, csak mar mindenre gondolok.



2015. dec. 23. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1x voltam Londonban bulizni, valami nagyon elit hely volt. (már magam se tudom a nevét) Drága volt,de ott megfektettem helyben egy nőt. Pedig csak 1x voltam ott. Tudsz rendesen angolul? Miért nem beszélgetsz velük ?
2015. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyne tudnek, akikkel napi szinten kapcsolatban vagyok - elsosorban a munkam miatt - veluk is rendszeresen beszelek.
2015. dec. 23. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Gyere haza, itthon várnak a sokkal szebb lányok, akikhez ezek szerint jól is értesz!
2015. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miert pont angol no kell neked? Van ott 1 csomo kelet-europai bevandorlo akik fullosak, angol nok eleg gyatrak.
2015. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Haza biztos nem mennek. Es nem arrol van szo, hoyg az angolokhoz nem ertenek, hanem inkabb arrol, hogy nem nagyon van alkalmam ismerkedni.


Nem feltetlenul angol kell csak azert ezt irtam mert nyilvan leginkabb angol nokkel talalkozok.

2015. dec. 23. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Na persze. Nincs gondod a csajozással, jó melód van, de nem tudsz felszedni senkit évek óta egy milliós nagyvárosban. Mesélj még.
2015. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a te vergodesedre pont nem vagyok kivancsi koszi
2015. dec. 23. 17:04
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Aki itt vergődik az pont te vagy.
2015. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert feltettem egy kerdest?
2015. dec. 23. 17:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Kinti netes társkereso?
2015. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!