Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólna ehhez egy férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna ehhez egy férfi?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akibe úgy érzem kezdek szerelmes lenni. Nem tudom ,hogy vonzódás vagy mi a franc lehet,mert eleinte csak szexet akartam tőle. De úgy érzem teljes odáig vagyok érte ő közel van a 40-hez de még nincs annyi. Sajnos van családja. De nagyon jóban vagyunk , úgy érzem ő is kedvel. Én szívesen lennék a szeretője. Lassan kezdek megőrülni,meg nem bírom magamban tartani,hogy vonzódom hozzá.

Szerintetek mit szólna hozzá ,ha elmondanám neki az igazat?

Vagy mit csináljak?

Kezdek megbolondulni.

Kérlek ne rib.ncozzatok,mert így is elég szar.


2015. dec. 23. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak és mindenki másnak, akkor keress egy szabad pasast.
2015. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó ez a női logika.


Hogyan legyen szerelmes belém a pasi tutorial:

1) Van egy pasi, aki nem érez irántam semmit/max barátok/haverok vagyunk

2) Jól megb_szatom vele magam, hátha szerelmes lesz

3) Sírok, mert kiderült, hogy csak megdugni akart


Őszintén, szerinted ebből valaha is lesz komoly dolog?

Nem akarod, hogy fájjon? Akkor szállj ki ebből és felejtsd el.


Ha meg szexkapcsolatot akarsz, azt így csináld:

1) Megbeszélem a pasival, hogy le akarok vele feküdni

2) Ha ő nem akarja, akkor békén hagyod

3) Lefeküdtök, és amint mindketten elélveztetek, elhúztok egymástól, nincs együtt alvás, mert az érzelmeket válthat ki

4) Ha valamelyikünk érezni kezd valamit, véget vetünk ennek


24/N

2015. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp mond el neki. A kommunikáció sose árt.


De ha jót akarsz a lelki egészségednek akkor ne Menj bele szexlapcsolatba. Úgyse fogja ott hagyni a családját.

2015. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LePeDő ***** válasza:
100%
Ha annyira tetszik vagy netalántán szereted akkor tégy neki egy szívességet és ne tedd tönkre a családját.
2015. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne próbálkozz tönkretenni egy boldog családot. Megértem, hisz én is voltam már családos apába szerelmes, de leküzdöttem önző vágyaimat, állj-t parancsoltam magamnak és nem zúztam szét egy családi idillt.
2015. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért kaptál agyat, hogy használd, nem? Akkor hanyagold a pasast, és keress egy elérhető embert, aki nincs elköteleződve elméletileg és gyakorlatilag sem senki iránt.
2015. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon minden nő idióta?
2015. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7. Nem, csak majdnem mind...
2015. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne,, ha nem terhelned ilyesmivel. Foleg, hogy csaladja van. Volt is szex vagy csak akartad?
2015. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálkoztam az elfelejtésén,mert 1évig kb nem találkoztunk,mert külföldön volt,de visszajött és újra előjöttek bennem azok az érzések,mint régen. És annyira rossz amikor ott van a közelemben,hogy hozzá sem érgetek.
2015. dec. 23. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!