Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nagyon férfiatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon férfiatlan dolog, ha egy srácot izgatna, ha megdugná őt egy lány felcsatolhatóval, vagy izgalmas?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 00:05
1 2
 1/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Lehet valami egyszerre férfiatlan és izgalmas.
2015. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
pedig egyszer úgy kipróbálnám :/ 25/F
2015. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Esetleg nők is írnának, nem csak pasik?
2015. dec. 24. 00:11
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Az én szememben ezek után már nem maradna többet férfi :/
2015. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem b.u.zis.
2015. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik első szexuális élményem az volt, gyerekként hogy a szomszéd kislány azt mondta játsszunk seggbedugócskát. És egymás fenekébe dugtuk az ujjunkat! Sajnos semmi folytatás nem lett, de ha most felnőttként odajönne hogy kezdjünk valamit egymással, szinte mindenbe belemennék vele! :-) (nem kamu)
2015. dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Vajon kitől láthatta a kislány? :D
2015. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Joe.38 ***** válasza:
24%
Mostanában ritkán teszed fel ezt a kérdés. Nyáron folyton naponta feltetted. Itt voltál minden nap. Különböző formában feltetted. Javasoltuk sokan keress egy fizetős k..u..r..vát. Azt mondtad nem akarsz penelni. Ok. Akkor meg vald be hogy hová vonzódsz és keress egy olyan pasit aki szivesen se..gg..be rak. Elmondtuk sokan a lányok befogadók a fiúk befele.tolják sajátjukat. Ezek hús vér dolgok azon keresztül lehet érezni élvezni. Műanyag se nem érez se nem.spriccel a nönek nem testrésze mi a túrót élvezen no meg hogyan? Neki nem arra van szüksége. Sajnos nem fogja be agyad nem.fogja fel. Makacs vagy mint egy nő sőt ostoba ha a nyilván való tènyeket nem érted mert nem akarod. Újra és újra felteszed lasssan már évekbe mérhetó amióta. Én megértem a vágyad. Semmi gond vele. Csak helyén kell kezelni. Ezt a vágyad ott keresned ahol megteszik. Vagy homár fogja , vagy fizetős p..r..o..sti . Antarktiszon ujra meg újra búzát akarsz. Keresed , keresed. Ez ostobaság magas fokon..Ez nem.konokság ez ostobasag. Aki nem látja be , hogy nincs Antarktiszon búza de csak erőlteti csak keresi arra mit lehet írni ?
2015. dec. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak férfiatlan, de ratyis is.
2015. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Joe 38


Ugyanolyan hülye vagy, mint egy másik kérdés alatt is. Ott is leírtam érthetően és szépen, hogy egy nő nem úgy működik, mint a te töpörödött kukikád.


Ők a simogatástól is el tudnak élvezni, de ha nem akkor meg létezik olyan két végű műfarok is, amivel dugás közben önmagát is dugja. Attól meg ugye elélvez.


A harmadik baromságod meg az, hogy azt hiszed egy személy írja ki ezeket a kérdéseket, holott előfordulhat hogy tíz.

2015. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!