Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasik folyton a mellem lesik, mit tegyek hogy ne a mellem miatt udvarolnanak? 75 G a mellem de nem jarok kivagottban és fáj a hátam.

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Van lehetőség kisebbítő műtétre, de sajnos még a nagyobbítónál is drágább.

Kérdezd meg a nőgyógyászodat (persze úgy is plasztikai sebész csinálja), hogy gyermekvállalás előtt javasolja-e.

Úgy tudom, hogyha a melled egészségkárosítóan nagy,(és végül is fáj a hátad) akkor az állam részben támogatja.

2015. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te Jóisten ! Az mekkora? Képet! XD nem 75b-t akartál írni? Xd
2015. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kamu.Keskeny háthoz nem szokott nagyon nagy mell nőni.Még egy kövér nőnek is ritkán van ekkora melle.
2015. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
EZ van. Örülj neki hogy ezt nézik , nem azt hogy púpos vagy . Mert azt is megnézik.
2015. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 opened paradise ***** válasza:

#13 karácsony van. Nem hiszel a csodákban!? :D

Amúgy de,van ilyen,de kegyetlen ritka.

2015. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel a világ körülötted nem fog megváltozni, és a szokásos apró praktikák sem nagyon válnak be, így amit tehetsz, hogy megtanulod kiszűrni a komolytalan férfiakat. A többit veheted dicséretnek.
2015. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hasonló meretem van nekem is. Nem nagyon lehet vele mit kezdeni. A hátfájàsra tudok pár hasznos gyakorlatot és edzès módszert ha érdekel.
2016. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!