Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év korkülönbség miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év korkülönbség miért megvetendő?

Figyelt kérdés

Tudom az apám lehetne, de ez nem érdekel.

Bókol, kimondja amit egy korombeli nem mer,csak hezitálnak.. bátorít, és nem utolsó sorban fel tudok nézni rá, még mindig vannak céljai. Egy korombeli pasi bulizik, iszik, ő nem. Ő valahogy megért, és megjegyzéseket is tesz.


Szerintetek van esély rá, hogy felvállaljon? Vagy én értem félre a szavait?


Mielőtt pénzéhes ribinek kiáltana ki bárki, fogalmam sincs, milyen az anyagi és egyéb helyzete.


25N


2015. dec. 26. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Igen, számomra megvetendő. És undorító. Korcs ez a világ én mondom.... pfúj.... pfff...
2015. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Én se bulizok,iszok szóval ennyit erről.Amellett hogy apád lehetne közös gyerekről ne is álmondj vagy ha össze is jön egyedül nevelheted meg mellette esetleg még a pasit is pelenkázhatod ha esetleg olyan lesz mert a korral a lehetőségek száma szépen szaporodni fog... 25/F
2015. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Semmi gond vele. Még fiatal vagy. Egy próbát érdemes tenni.


Egyébként nem minden korodbeli olyan amilyennek lefestetted.


Egyébként gyerekvállalással lehetnek gondok. Az én tanárom aki középsuliban oktat 30 évvel idősebb férfihoz ment hozzá, aki az én példaképem. Nagyon okos ember. A kapcsolatuk működik de gyerekük nem lehet, mert a férfi már nem termékeny annyira.

2015. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, nem lesz fiatalabb, és egyre töb eü probléma jön elő a korral.. Kalkuláltam ezzel. Ha az ember szeret valakit, ezek csak kifogások. Jártam egyszer kerekesszékes pasival, ott se esett nehezemre semmi segítségnyújtás. Ha szeretsz valakit, alap hogy mellette vagyok nem csak a jó dolgokban.


De ezt hogy nem lehet felfogni?

2015. dec. 26. 19:38
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi van veletek emberek????? Hol normális már egy 25 éves korkülönbség???? Ne bacca már meg a jóisten!? Nehogy már még bíztatva legyen a kérdező...te jó ég... :/
2015. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert ezt hallva a legtöbben nem látják maguk előtt azt, hogy ti ketten együtt öregedtek meg.
2015. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem, hogy most még nem érdekel, de később lehet változik a véleményed. Nekem 18 évvel idősebb férjem van...és bizony már rég megbántam az egészet.
2015. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Azért nem fogják fel mert buták.
2015. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is ennyi a korkülönbség. 20 éve vagyunk együtt, 4 közös gyereket nevelünk és jól megvagyunk.

Lehet lepontozni, de a fentiek tények!

2015. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Én sokkal fiatalabb vagyok nálad, de 29 év van köztem és a barátom között
2015. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!