Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A volt barátnőmmel először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmmel először csókolóztam és elélveztem. Erre ő kicsapta a hisztit és szakított velem. Normális reakció volt ez tőle? Elsősorban lányok reakcióját várom.

Figyelt kérdés

Tehát részletesebben...

Kollégisták vagyunk mindketten, és "összejöttünk" egy délutánon majd bementünk a szobába, és beszélgettünk, majd ráült a térdemre és elkezdtünk smárolni. Jó fél perc után sajnos elélveztem, amit ő észre is vett. :/ Mivel egyszínű vékony rövidnadrágban voltam ezért elég könnyen észrevette. Leszállt a térdemről, és azt monda, hogy undorító vagyok, és hogy vége. Próbáltam magyarázkodni, hogy véletlen stb-stb; De becsapta maga után az ajtót és elviharzott. Azóta nem beszéltünk.

Nekem régóta tetszett a lány. Amennyire tudom Ő már nem volt szűz, én igen.

Egy csaj ismerősömet, akiben kölcsönösen megbízunk egymásban, elmeséltem neki a történteket, és azt mondta, hogy "hülye k* volt ne törődjek vele, én örültem volna, ha a barátomat egy kis smacival így feltudtam volna izgatni."

Hiszek neki, tehát a kérdés nem erre megy ki, csak kíváncsi vagyok első sorban az itteni lányok véleményére.

Arra kérem a tisztelt válaszolókat, hogy finoman közöljék a kemény valóságot. :)

Köszönöm!

20/szűzfiú


2015. dec. 27. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Azért ez nagy lámaság, ne haragudj.
2015. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Igen ez egy lány,nem nő..Itt kezdődnek a gondok.Tehát megsértődött,mert elmentél?De hát ha együtt vagy valakivel könyörgöm,akkor ennek természetesnek kell lennie ,hogy elélvez a párod miattad.Ez egy hülye liba.Ne foglalkozz vele!(Én is örülnék,ha ennyire feltudnék húzni valakit)

L/22

2015. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg elég gáz egy kis smacitól elélvezni! Mi lesz veled ha megfogod a mellét, vagy meglátod csupaszon? Vagy ha beteszed? Egyet löksz és vége?
2015. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem gáz, bitang jó csaj lehetett. Az én párom is felizgul ha smárolunk. Az,hogy szûz vagy és ennyire felizgultal nem normális De nem is hiba.

Tényleg nagy picsusz volt a csaj ne sajnáld.

2015. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytad a történetből, hogy az eset előtt kb. 10 napja nem verted ki, így természetes a dolog. :)

Szüzességnek semmi köze hozzá...Túlságosan csőre voltál töltve és elsültél. Azért heti 2-3 alkalommal nem ártana könnyíteni magadon..

2015. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

"szűzfiú"

lol, ez aranyos.. :))

2015. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Veled nincs gond, a nőért meg nem kár. Izgultál, tetszett a lány, a csók így egy érzelmi bomba. Majd legközelebb megúszod szárazon és remélhetőleg normálisabb lányt is találsz!
2015. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#5-össel értek egyet.
2015. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez 17-én csütörtökön volt 6-kor este szilencium után.

Koleszban nem matyizok, így volt bennem 3-4 napnyi izgi. :P

Félreértés ne essék nem kifogásképp írom, csak megjegyzem a történetem mellé. Bizonyára a lánynak is igaza volt, hisz nem hallottam még ilyent, hogy ennyitől vége legyen egy srácnak. Köszönöm mindenki válaszát! :) Mentek a zöldek!

2015. dec. 27. 18:06
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Lehet is beszélni bármiről tesó, egy smártól még nem kellene elsülnöd!!! Ez a csaj tudja, hogy az érintésétől is lövellnél és nem tudnád kielégíteni. Ezért lépett!!
2015. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!