Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 vagy feletti lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adamka9816 kérdése:

18 vagy feletti lányokat kérdem (nincs felső korhatár), hogy milyen nekik egy szűz fiatalabb fiúval ugy, hogy ok mar elvesztettek?

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy egy nőnek mennyire jó ez hogy ő elvesz egy szuzesseget (nyilvan valamilyen szinten ez egyen fuggo). Kivancsi vagyok hogy sokan szeretik e. Enis szuz vagyok es 18 eves es erdekelne. :)

2015. dec. 27. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy időben izgalmasnak találtam, ki is akartam próbálni, de már régóta nem érdekel.

És nem vonz, mert (ahogy itt is olvasom) ügyetlenek..

2015. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló, remélem eljn az idő, amikor szűz pasival egyetlen nő sem lesz hajlandó lefeküdni.


és ahogy telik múlik az idő, szépen ki is halunk, mert senki nem lesz teherbe ejtve.

2015. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mind ketten szüzek voltunk barátommal,októberben vesztettük el eggyütt,ügyetlen volt de 2-3 alkalom után már nagyon belejött :) 18 éves vagyok ő 16.
2015. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem izgató.
2015. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Az én nagy félelmem az igazából az, hogy a lánynak elmegy a kedve attól hogy béna vagyok vagy, hogy először hamar jönne a nagy bumm.

2015. dec. 27. 20:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna segiteni abban hogyan veszitsem el ugy hogy ne zavarja a lanyt hogy bena vagyok akkor varom a valaszt :)
2015. dec. 27. 21:09
 7/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem vonz. Szeretem, ha a fiú magabiztos és tudja 'mit hogyan kell". :) Voltam már szűz, nálam fiatalabb fiúval, és látszott rajta, hogy izgul meg kicsit béna volt, szóval ez nem az én műfajom.
2015. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fos...bocsi de tényleg, nem igazán érti a dolgát, én meg is mondtam már az előjátéknál hogy csá mehet a francba mert elment a kedvem olyan szar volt

De jzért sok sikert :D

2015. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon izgat.:D

Tavaly szilveszteri bulin pont egy nálam 1 évvel fiatalabbnak vettem el a szüzességét, csak 1 alkalmi volt, ittunk, megkedveltük egymást. :) Mostani barátomnak is én vettem el a szüzességét. Engem izgatnak ezek.. :D

18L.

2015. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az utolsónak, de rajta kívül is mindenkinek :)

Azért írhattok még nyugodtan hogy kinek mi a véleménye :)

2015. dec. 29. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!