Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak honnan tudják Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak honnan tudják Hogy gombás a péniszuk?

Figyelt kérdés
barátnőmet megujjaztam akinek gombás a puncija (most tudtuk meg) utána kezet mostam de hozzá értem a péniszemhez. honnan tudom h elkaptam vagy sem?

2015. dec. 27. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Gallérja nő.
2015. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd be a zöldségeshez. Majd ott megmondják, hogy gomba az vagy sem. :D
2015. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak nem ő tette fel az előbb itt a kérdést? :)


Ha viszket akkor gombás. Vagy ha fáj esetleg elszineződik.

2015. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szűz lányról van szó:) még nem voltunk együtt és tudom h szűz. gombát nem csak nemi úton lehet kapni
2015. dec. 27. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos,de szerintem nem véletlenül hüvelygomba annak a neve!
2015. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha neki az van akkor írt fel a doki neki gyogyszert ... Te is kérj a saját dokidtól mert sok esetben a pasiknál nincs tünet ... És 2 hét szexmegvonás ! Ujazást sem !
2015. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakj a bnődre erényövet és csak akkor nyisd ki amikor krémmel kenni kell a hüvelyét! Én ezt csináltam, amikor gombás volt a bnőm!
2015. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Valószínű, hogy amikor ujjaztad, még nem volt gombás. Akinek egyszer volt, az nem tudja nem észrevenni, és csak később megtudni. Inkább azt tudom elképzelni, hogy ujjazás közben lett gombás.

2. Annyira nem könnyű elkapni.

3. Ha elkaptad, te is azonnal tudni fogod, mert eszement módon viszket, ég, csíp, rúg, harap, szóval észre fogod venni.

2015. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor jolvan:) Köszönöm szépen a válaszokat
2015. dec. 28. 00:36
 10/10 anonim ***** válasza:

En voltam mar gombas (antibio kura miatt) de engem ugy nem tudna ujjazni senki mert iszonyat erzes.


Mikor a baratomnak gombas volt a kukija, akkor azt mondta nagyon eg. Meg is mutatta es nem kivul hanem belul a makk resze ilyen feher lepedekkel volt tele. Sima canestennel kente es elmult neki.

2015. dec. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!