Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex közben spontánul jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben spontánul jön az anál gondolata akkor csináljátok?

Figyelt kérdés
Mármint gondolom az análhoz tartozik egy előkészület. En Sosem csinaltam, nem is gondolok rá, marmint nem izgat a dolog. De ha egyszer csak szex közben bevillan, hogy ki akarom próbálni? várok a következő alkalomig, és előtte felkészülök rá?
2015. dec. 27. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
lány, fiu?
2015. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, lány vagyok
2015. dec. 27. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb felkészülni rá. Higéniai és lelki okokból is. 35 ffi
2015. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi sosem beszeltunk az analrol, egyszer volt hogy szex kozben kicsuszott a baratom farka es majdnem a masik lyukba tette vissza. Akkor mondtam neki csak ugy spontan hogy mi lenne ha kiprobalnank. Akkor volt az elso.

Volt meg egy, az is szex kozben.

Meg volt meg egy, mikor menstrualtam, de mar nagyon be voltunk indulva, akkor mondtam hogy legyen most is. Akkor bele is elvezett a popsimba.


Ugyhogy eddig 2 ev alatt 3x csinaltuk, mind3 spontan es mind3 az en kezdemenyezesem. Felkeszules nelkul. semmi baj sem lett, max kicsit fajt utana ha kellett nagywc-znem. Meg ugy alapbol is.


19/L

2015. dec. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább készülj rá mert ha csak úgy nekiálltok lehet kellemetlen és az a későbbiekben rossz élményként frusztrálni fog.
2015. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nalunk teljesen random jott.. a baratom elkezdte fogdosni a fenekem mikor lefekudtunk aludni, es egyszercsak behoztam egy flakkon masszazsolajat. Nem keszultunk ra, beszelni se beszeltunk rola. Nagyon brutal jovolt :D

Azt hozza kell tennem hogy elegge egeszseges eletmodot elek, plusz tusolas utan voltam, es nem ert semmien kellemetlenseg kozben. De kovetkezo nap is ugyanez volt a menet, hogy meg sem beszeltuk csak belevagtunk, es akkorsem volt semmi gond. Pedig ettem ittam rendesen akkor is :)


20/L

2016. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!