Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszázshoz milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázshoz milyen póz a legjobb?

Figyelt kérdés

Én akarom csinálni a barátomnak, de első alkalom mindegyikőnknek. Milyen póz a legjobb amiben tudom egyszerre kényeztetni a prosztatáját, a heréit és a péniszét?

Vizes alapú síkosító jó hozzá?

Van valami amire nagyon oda kell figyelnem?



2015. dec. 28. 09:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve, ha bekenem a síkosítóval a péniszét is, utána lesz bajom ha szájjal kényeztetem tovább?
2015. dec. 28. 09:30
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Rávan írva a dobozra hogy lesz e bajod attól ha a szájba veszed.. és talán az ha ráül a sarkára és előre dől a farkát meg hátra húzod
2015. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még sosem vettem, ezért nem tudtam..
2015. dec. 28. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Feküdjön a hátára és húzza fel a lábait vagy a kutyapóz. Mind a kettő kényelmes.
2015. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
KUTYA
2016. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az ujjaddal csinálod, nagyon vigyázz a körmöddel. Ha nagy körmöd van, vágd le, mert megsértheted vele a végbelét.


Nekem a kedvencem, amikor hanyatt fekszek, és ujjaz barátnőm, mert közben kényelmesen tud szopni is. :) A kettő együtt nagyon ütős! :) Imádom! :)


Ha a farkincát is síkosítod, lehet hogy rossz íze lesz, ha olyan a síkosító. Vegyél valami ízesítettet, de azok sem olyan túl finomak. De amúgy általában nem ártalmasak ilyen kis mennyiségben, mert pont arra tervezik, hogy az érzékeny nyálkahártyákra kenik, pl végbél, hüvely, meg elég sűrűn előfordul, hogy a szájba is jut szopáskor/nyaláskor. :)

2016. jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szilikon alapu sikosítót vegyél mivel azok tartanak sokáig a víz alapuak akárhogy is istenítik hamar ragacsosak lesznek és az nem jó érzés már.
2016. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!