Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy hallottam, maszturbál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam, maszturbál a csajszi miközben telefonál velem. Mennyire elképzelhető ez, lányok? Hallottatok ilyenről vagy csináltatok ilyesmit? (további részletek lent)

Figyelt kérdés
Mondtam neki olyasmit aminek azért volt szexuális töltete. Pozitív visszajelzést adott, hogy tetszik neki a gondolat. Aztán azt hallottam, hogy szuszog beszéd közben s olykor mintha elgyengült volna a hangja vagy megnedvesítette beszéd közben a száját. Mondtam magamban, hogy biztosan siet valahová de közben úgy fogalmazott, hogy "itthon" és nem úgy, hogy "otthon". Addigra valószínűleg hazaért és cipőkopogást se hallottam. De ez a lihegést úgy egy percig hallottam a beszélgetés során. Lehet, hogy maszturbált közben? Idáig csak férfiakról hallottam, hogy ilyesmit csinálnak. Nők is művelhetnek ilyesmit? Mekkora a valószínűsége?
2015. dec. 28. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető :P

29N

2015. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. mondjuk én már csináltam egy nővel nem is egyszer, amikor még távkapcsolatban voltunk, hogy telefonszexeltünk. Vagyis masztizunk mindketten és hallja a másik és ez még inkább izgatja őt. Szerintem ideiglenes szex mentes időszakra jó.
2015. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy

Mondtad a dolgot, tetszik neki

kopog a cipő, "itthon vagyok"

és szuszogok, mert most értem fel. és közben halk vagyok, mert nem akarok senkit zavarni.

Miközben én-közben veszem le a kabátomat, és teszem le a táskámat, simán csinálok ilyeneket....


Maszturbáltam már telefonálás közben, de nem az igazi.

2015. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!