Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha egy férfi jól tud dolgozni és erős? Én pl vékony vagyok, de falun nőttem fel és sokat dolgoztam. Pl a favágás nagyon megy.

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kéne aprítani, van 15 köbméter fa télre, komolyan, mennyiért aprítanád fel? 500ft per óra? Írj ha érdekel.
2015. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez jó tulajdonság, de önmagában kevés egy kapcsolathoz.
2015. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Sőt, előnyben részesítem, ha valaki fenn tudja tartani magát falun, mintha van 10 papírja a diplomáiról (persze ez sem hátrány). Ez az én véleményem.
2015. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a fizikai munka híve vagyok. Én sem vagyok egy vastag, nagy termetű ember, de odateszem magam és szeretem is.

Nyáron a tűző napon 38°C-ban csákányolni, kapálni, lapátolni, furikolni stb. Kertész vagyok, így a földet túrom, és bármi egyéb. :D

A tesze-tosza, szöszmötölős munkától fáradok el. Nekem az nem munka. :)

+ha esetleg kimerülök, elfáradok, a szexre akkor is alkalmas vagyok. :D

2015. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, szóval nem azért kérdezem. Nem a munka az életem vagy ilyesmi csak a mai fiatalokhoz képest jól megy. Egyébként rendes hobbijaim vannak. Pl informatika, motorozás, olvasás.
2015. dec. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!