Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit vegyek fel hogy ribisen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel hogy ribisen nezzek ki+smink, haj?

Figyelt kérdés

#haj #smink #szilveszter #rivancoltozet
2015. dec. 29. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*sziveszterkor
2015. dec. 29. 13:31
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Mennyiért cumizol?
2015. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fekete vagy élénk piros combfix, egy hozzáillő miniszoknya, egy csinos fekete fűző, ami kiemeli a melled (melltartó szerintem nem kell), rá egy szexi, kissé átlátszó fekete felső. Az ajkaidat rúzsozd ki, a szemedet is emeld ki szemceruzával. Körmeidre egy élénk, fiatalos neonszínű körömlakk. A hajad legyen egyenes vagy egy kicsit göndör, amelyik jól áll, és az egyik vállad felett vedd át úgy féloldalasan. Ha gondolod, egy virágos hajcsatot is tehetsz a hajadba. Lábadra pedig egy kényelmes szandál, bár én nem vennék fel magassarkút, mert fáj benne a lábam idővel.


A helyedben bugyit sem vennék fel. Ha táncolsz egy pasival, szorítsd hozzá a tested, karold át, markolj a fenekébe, csókold meg. Ha még nem riadt vissza, ragadd meg a kezét és vezesd a szoknyád alá.


24/N

2015. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szilvesztereznék az előttem hozzászólóval :D

21/F

2015. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is bevállalnám a 2-es válaszolót. :D Ráadásul még csak nem is vagyok az az ijedős fajta, még meg is szeretgetném a buli közepén a szoknyája alatt az ujjaimmal. :D 26/F
2015. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 3-ast akartam írni. :D
2015. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@3:

[link]

2015. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vajon a mi bulijainkról miért hiányoztak annó az ilyen nők? :D
2015. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!