Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet felizgatni egy nőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet felizgatni egy nőt?

Figyelt kérdés
Valamit rosszul csinálhatok, mert a legtöbb nő inkább barátként tekint rám és nem potenciális szexuális partnerként. Pedig elég jó kondiban vagyok, nem mondanám rusnyának magam. Ezek szerint a viselkedésemen kéne változtatni, de hogyan? Mi kell egy nőnek?

2015. dec. 29. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Briliánssal, nercbundával, drága sportkocsival! Vagy ha ellopod a bukszáját.
2015. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
töröld a farkad a függönybe!
2015. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
34%

Vagy kifejezed a szándékodat, verbálisan és nonverbálisan.


Előbb a verbálissal kezdd mert a nonverbális fura lehet, ha nem vagy még gyakorlott.

2015. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a pénzzel jöttök. Komoly válaszokat várok!
2015. dec. 29. 23:14
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem igaz, a farkadat bármilyen olcsó függönybe bele törölheted. 20 percig fog sikítani, a nevedet kiabálni, és egy olyan éjszaka lesz, amit nem felejt el az életben soha!
2015. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem pénz, de ha szexelsz a barátnőjével, attól is izgatott lesz! Ez tuti!
2015. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
És a barátnője, meg akkor, ha az Ő barátnőjével, és így tovább... Igaz kedves utolsó? XD
2015. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Közöld vele, hogy a puncijánál csak az anyjáé a jobb! Egyszer kipróbáltam, fél órán keresztül lecsillapíthatatlan volt! Garantáltan működik
2015. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a gázszámlával!
2015. dec. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Tippek(pl engem igy lehet)

1.szemezz vele

2.mondj neki bokokat,dicserd, aradozz rola,legy vele irto udvarias,a szep szavaktol elengedi magat, kicsit megjon az önbizalma es bármit csinalhatsz vele,amit szeretnel.

3.legy titokzatos,aztan egyszercsak hirtelen huzd magadhoz erosebben és csokold meg,nyomd picit a falhoz vagy tedd fel az asztalra stb..

4.jaa es semmikepp ne mondj semmi negativ hatasu mondatot ra,pl,de picik a kormeid,vagy hosszabb hajjal jobban neznel ki stb.. Ezeket tartsd meg magadban,mert rosszul eshet neki.

2015. dec. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!