Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokon szereplő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon szereplő lányok tényleg futtatott prostik csak lakásban vannak utca helyett?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal riogat, szinte már hülyének néz, hogy ne álmodozzak, valójában ezeket a lányokat futtatják és nem szabad akaratukból csinálják, hanem kényszerítik őket.


Szerintem meg ők tévednek és valójában csak irigykednek azokra, akik diploma nélkül is több százezret keresnek olyan munkával amit sok esetben még élveznek is de ha nem se rosszabb mint azoknak az házas asszonyoknak a "munkája" akik hagyják magukat, hogy időnként megmássza őket egy vén szeszkazán. Mert lehet, hogy kívánták a férjüket még fiatalon, de 20-30 év után már biztosan nem.


És ezek a lányok sem örökké csinálják ezt de pár év alatt egy lakás árát meg lehet vele keresni.



2015. dec. 30. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért kizárni nem lehet, hogy esetleg akadnak ilyenek is, de a többség szerintem nem véletlenül keres ügyfeleket az oldalon keresztül.
2015. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
pontosan! menj el hozzá sexelni és ne fizess :D fél mp és ott lesz 3 kangorilla azt elhiheted ! mit hittél? szerinted sok férfi elmenne és nem fizet 1 törékeny nő majd mit csinálna a férfival ne légy buta
2015. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előre szokás odaadni a pénzt. Ha meg visszaveszi az onnantól rablás.
2015. dec. 30. 00:11
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

Még nem voltam QÁ-val, de sok esélye nincs egyedül. Nekem nek is kellene pénzért szex! Még most tudok magamnak nőt szerezni! Milyen férfi az ilyen? Felszedni nem tud egy nőt?

F/60

2015. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
én voltam ilyen lánynál, utólag kellett fizetni. senkit nem láttam a lakásban, bár aktus közben valaki hazajött. azt mondta a lakótársa. azon meglepődtem. elég hihetetlen volt h egy sima lakótárs mellett űzi az ipart. tuti a stricije volt.
2015. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha meg visszaveszi, onnantól rablás"

és elmegy a rendőrségre feljelenteni?

Ha felhívsz vkit a rosszlányokról, rögtön kérdezi, hogy honnan van a számod.

Plusz: Ha eleinte nem is volt sricije, egy idő után megjelenik egy gorilla, aki szedi a "védelmi pénzt" amíg fizet neki, őt védik. Ha a lány nem fizeti be, őt verik.

Ennyire egyszerű.

2015. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a strici dolog egy tévhit. Eddig 2-szer jártam lakásos lánynál, egyszer sem tapasztaltam arra utaló jelet, hogy futtatnák a lányt.

A témában 2 olvasnivalót ajánlok, az egyik egy blog, amit örömlány írt: ku*rvavagyok.blog.hu (csillag nélkül, csak kidobta a trágárságszűrű).

A másik egy könyv, a címe A szex fogságában, szintén egy szakmabeli tollából.

Elárulom, egyikben sincsen maffia vagy verőemberek.


Sok esetben több lány szokott szövetkezni egymással, és közös lakásban űzni az ipart, cserélgetni egymás közt a telefonokat stb. Szerintem az 5-ös is egy ilyen kolleginát hitt stricinek. Vagy saját szemeddel láttad, hogy férfi volt?

2015. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Soknak van futtatója, szerintem azok a párjuk/barátjuk. Nem hinném hogy mindegyiket kényszerítenék a prostizára. Ezt csak néhány erkölcsösebb emberke próbálja elterjeszteni hogy el menjen a kedved a prostizástól.
2015. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én olyannál voltam egyszer, ahol a bejáratnál/kijáratnál portaszolgálat működött a földszinten. Ha a csaj nem szólt le a portásnak telefonon, hogy engedjen ki engem, akkor ki sem mehettem volna az épületből. Szóval ott esélytelen lett volna nem fizetni. A portás "bácsi" meg nem egy öreg alkesz volt, hanem egy kigyúrt, kopasz, 30-as srác.


Szerintem a 20-30%-uk lehet futtatott, a többi magára vigyáz. 2 nőnél is láttam már gázspray-t például a szobában eldugva, ahol voltunk.


Kur-.vagyilkosság meg vagy 5 évente egy van Magyarországon. A tízezer feletti ezzel foglalkozó nőre vetítve ez azért nem olyan, hogy minden lakásos ribinek rettegésben teljenek a napjai. Megoldják ők a saját védelmüket többnyire biztosan.

2015. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Modern kori gésák, akik megválogatják a kuncsaftot.. :)
2016. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!