Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Együtt tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Együtt tudnátok lenni egy nimfo mániás lánnyal? 21/L

Figyelt kérdés

Az eddigi kapcsolataim sajnos ennek következtében mentek tönkre.

Ti eltudnátok fogadni? Félek sose lesz normális kapcsolatom.

Ez komoly dolog, nem szeretnék "poénos" válaszokat kapni!



2015. dec. 30. 08:51
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Szeretem sőt imádom a szexet,de nem kellen egy nimfomán nő úgy érzem.
2015. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Az én részemről nem lenne semmilyen akadálya. 21/F
2015. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
simán igen
2015. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Jó kérdés; attól függ, hogy mit látok a lányban, mennyire érzem azt, hogy lehet közös jövőnk stb.


Egyébként konkrétan ez hogy nyilvánul meg nálad? Mindig és mindenhol szexet akarsz? Vagy kicsapongásaid voltak?

2015. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

-Igen, szexet akarok mindig és mindenhol. Viszont hűséges tudok lenni, de a partneremmel éjjel-nappal csinálnám. Ez rengeteg hondot okoz nekem..

-És igen, orvosilag bizonyított, hogy ez a bajom.

-Nem keresek párt és főleg nem itt, szóval ilyen jellegű üzeneteket nem várok.

2015. dec. 30. 09:15
 6/38 anonim ***** válasza:
Volt két ilyen barátnőm is. Nekem bejön ez a dolog. Először is azért kedvelem őket, mert bár néha túlzásba tudnak esni, de nagyon szenvedélyesek, tele vannak ötletekkel és nem kell nekik magyarázkodni.
2015. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm aki naponta 2-4-szer is akarta pedig elég hosszú meneteket toltunk le, és nem emiatt lett vége. Ő nem vallotta magát nimfománnak, de ez igény már szerintem igencsak határeset. Szóval szerintem el tudnám viselni. 21/F
2015. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sajna nem volt ilyen b.nőm,de érdekes lehet ez a dolog.

Kipróbálnám.

2015. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak. Eléggé szexcentrikus vagyok, imádok örömet okozni, minél többször, annál jobb. :) Mindig is egy olyan lányra vágytam, akivel akár egész nap lehet játszadozni... általában eddig épp az ellenkező típust fogtam ki, bár volt néhány üdítő kivétel is. :) 33F
2015. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

én kipróbálnám az biztos. de én csak napi 2-4alkalmat bírnék. vagyis lehet tudnék többet is, de nem esne jól a farkamnak. de ha 1 nimfo csajt nem zavarja hogy néha vibrivel is be kell érnie vagy azzal csinálom neki akkor szerintem semmi gond nem lenne.

/24f

2015. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!