Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tolta el a kezemet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolta el a kezemet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem régen jöttünk össze,nagyon szeretjük egymást. Egyelőre még csak a csókig jutottunk. Ma hevesen smároltunk majd elkezdtem felülről belenyúlni a felsőjébe. Ekkor megfogta a kezemet is kihúzta onnan,de nem szólt semmit. Korábban már nyúltam oda és hozzá is értem a bimbójához,akkor nem szólt. Kicsit kínos volt,de rávettem magam ,hogy megkérdezzem ,zavarja -e ,ha megfogom a mellét? Ő azt mondta ,hogy nem, nem zavarja. Aztán feltettem a kérdést ,hogy akkor miért vette el a kezemet onnan,de erre nem válaszolt és látszott rajta ,hogy kicsit szégyelli magát,vagyis kicsit feszengett.

Ez vajon mi lehetett? Legközelebb megfoghatom vajon?

18/f



2016. jan. 1. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
túl gyors neki a dolog
2016. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1-be értek egyet.
2016. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyors vagy
2016. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről előbb beszélgetni kell és csak azután fogdosni.Rossz volt a sorrend.Egy szexben tapasztalatlan lányhoz másképp kell közelíteni,neki ez nagyobb dolog mint neked.Próbáld kifürkészni mit szeretne és ne sürgesd.
2016. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig engedte akkor valószínűleg nem zavarja csak egy kicsit gyors neki, lehet hogy az előző barátja nem volt ennyire gyors vagy még nem is volt barátja és még nem szokta meg. Vagy az is lehet h pont megjött neki, ilyenkor szoktak olyat csinálni aminek nem sok értelme van.
2016. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én vagyok Neki az első,még nem volt barátja,szűz. Múltkor akkor vajon miért engedte? Nincsen meg neki!!
2016. jan. 1. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól ijedt meg ami ezután jött volna,nem akarta,hogy "elfajuljanak" a dolgok.Tudta,hogy te a ciciknél nem állnál le,neki meg már az is sok volt.
2016. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meddig kellene várnunk az elsővel :) ?
2016. jan. 1. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ő nincs rá kész.
2016. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem idő kérdése, inkább annak a kérdése, hogy mennyire tudod elérni, hogy ellazuljon, biztonságban érezze magát veled, bízzon benned. Ehhez kell a beszélgetés, kell a csók, de ahogy a korábbiak is mondták, kell a türelem, és hogy ne sürgesd, ne éreztesd vele, hogy ez probléma a számodra, ha eléggé sikerülnek a fentiek, akkor lehet, hogy ő fogja mondani, hogy menj tovább.
2016. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!