Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok a szexet milyen kiegész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok a szexet milyen kiegészítőkkel lehet feldobni, hogy a pasi begerjedjen? Fehérneműk, harisnyák stb?

Figyelt kérdés
Írjátok az életkorotok is ki.

2016. jan. 2. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
hát engem marhára nem a ruha indít be. (21)
2016. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Mercedes-Benz 380SL.
2016. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beöltöztem érettségiző szettbe (matrozbluz, miniszoknya, magassarkú, combfix, fehér tanga+melltartó) a pasim nagyon imádta :) 22L
2016. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én is imádnám ;) 23f
2016. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexi fehèrnemű bilincs esetleg. De ezt tőle kèrdezd meg mitöl izgul fel
2016. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hidegben jó ötlet a harisnya :),főleg a nyitott változat.
2016. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
A legjobb kiegészítő az, ha nincs rajtad semmi... de az indítja be legjobban (férjemről írok tapasztalatot most), ha olyan helyen jelzek neki, ahol nem lehet szexelni; vagy ha éppen játszik, beállok a TV mellé egy szál semmiben, és mivel nem tudja abbahagyni a játékot (többen játszanak neten), teljesen kész van, mire kilép; vagy korán reggel ezzel ébreszteni... stb. Kiegészítőként meg max egy tüllszoknya :D
2016. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerencsére az én pasim szereti a kiegészítőket, van hogy listát ír mit szerezzek be, miben látna szívesen. Van mikor csak egy egyszerű bugyi, de volt már rá példa hogy lenge szexis öltözetbe kellett talizak vele.

Én szeretem ha ettől beindul, szeretek neki örömet okozni.

21L

2016. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
diáklány ruha, dirty talk, azaz durva beszéd.
2016. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
72%
Őszinte legyek add magad gondolom csinos vagy ,ha nem tetszel neki akkor sehogy sem fogsz kedves mosollyal vedd le a lábáról és másik süss-főzz rá ez a igazi . 25 l
2016. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!