Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm nem tud velem hüvelyileg elélvezni, mert a volt pasijának sokkal nagyobb pénisze volt?

Figyelt kérdés

Ez változhat, ha meg szokja? Rám eddig még nem volt panasz (elötte 3 lánnyal voltam), de nekem csak 16 centis a volt barátjáé meg 20 felett volt.

Előre is köszi!

19/f, 21/l



2016. jan. 4. 08:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Plasztika
2016. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mégis milyen plasztika? Valós pénisz nagyobbítás nem létezik, ugyanis az csak nyugalmi állapotban lesz maximum akkora mint merevedéskor... De ha létezne sem folyamodnék hozzá valószínűleg, persze fontos számomra a barátnőm élvezete, úgyhogy nem tudom. Ha erre gondoltál.
2016. jan. 4. 08:58
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy ez a probléma. Szerintem nem izgul fel rád kellőképpen. 16 centitől nehogy már ne tudjon elélvezni. Az, hogy 20+ centi járt benne előtte semmit nem jelent.
2016. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem most kisfarkú partnerem van és vele el tudok élvezni hüvelyileg. A régi nagyfarkúval nemt tudtam, tehát nem ezen múlik.
2016. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Alitta Sik válasza:
58%
Küldd vissza és keress egy olyat, aki téged akar és nem az előző pasiját!
2016. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2es! Igazad lehet, de orális szexnél például legtöbbször szokott orgazmusa lenni, csak nem hüvelyi. Egyébként Ő azt mondja, hogy eleinte az elöző barátja szerszáma nagy volt neki és fájdalmat okozott... Aztán hozzá szokott. Gondolom, ha a nagyhoz hozzá lehet szokni, akkor az átlagostól is el lehet szokni.


Amúgy a barátnőm nem problémázik ezen annyit mint én, neki sokszor elég ha orálisan kielégítem, de engem nagyon zavar amikor szeretkezés közben látom rajta, hogy alig érez valamit. Pedig Ő mindent megszokott tenni nekem, hogy minnél nagyobb legyen az élvezet. Póz váltásokat már próbáltunk és minimálisan javított is a helyzeten, de nem nagyon akarjuk felhozni a volt barátja és az én méretbeli külömbségek témát, így nem nagyon beszélünk erről, kínosnak érezzük.

2016. jan. 4. 09:15
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő nem problémázik, te se tedd! Örüljetek a csiklós orgazmusainak, és ujazd is néha. Elég a megfelelő pontot eltalálni, a vékony ujjheggyel, s megoldódik ez a probléma. Esetleg farkad görbülése szerint válasszatok olyan pózt, h jobban ingereld
2016. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

1: hosszúságoddal semmi baj nincs, 12 centivel is lehet már orgazmust elérni

2: esetleg vastagságoddal lehet baj, mert ha túl vékony azt nagyon nem érzik

3: valszeg nem izgatod be annyira.


Lehet az előzőnek könnyebb volt, mert a farka pont ott nyomta ahol neki nagyon jól esett, vagy alapból az előző sokkal jobban fel tudta húzni, annyira, hogy már a falat tépte.

Ha képes vagy te is erre, akkor csináld, addig húzd, orálozd, játsz vele, indítsd be amíg úgy nem érzi, hogy mindjárt elsül, akkor pedig olyan keményen d*gd meg mint ha az életed múlna rajta.

Garantált orgazmus


(megjegyzés: ez a felhúzás akár több óráig is eltarthat, ha beszámítjuk, hogy már előtte szóban kezded felkelteni az érdeklődését, mert tudod a lányok legnagyobb erogén zónájuk az agy!)

2016. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Mit csinálj?

Ezt igy belemondta az arcodba?

B..d ki!

Ne legyen komplexusod emiatt!

2016. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyen műveletlen IQ harcos??

Az exétől nyilván A-pontos orgazmusa volt. Keress olyan pózt, amivel el tudod ezt érni;vagy keressetek olyan pózt, amivel másfajta élvezetet ér el. Azért van jó pár érzékeny pont egy nőn. Ne itt akadj már el.

Szóval nem az a gond, hogy neked kicsi, hanem az, hogy nem jól csinálod, csináljátok!

2016. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!