Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 165-170 cm magas Csajok, Nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165-170 cm magas Csajok, Nők, ez jellemző rátok?

Figyelt kérdés
Mindig magas férfival voltatok, hiszen egy 170 cm magas férfi szóba se jöhetne nálatok, mivel rá se néztek ilyenekre, levegőnek nézitek. Meg az is kell, hogy, ha magassarkút vesztek, akkor se legyen magasabb nálatok. Akkor is legalább egy magasak legyetek, de jobban szeretitek, ha akkor is fél fejjel magasabb nálatok. Magas férfiaknak nagy valószínűséggel nagyobb péniszük van...nektek 18-19 cm kell, mert ti a 14 cm-t nem érzitek. Meg kell nektek az is, hogy hozzábújjatok, szeretitek, hogy a válláig értek, akkor érzitek a férfi erejét, azt hogy meg tud védeni...
2016. jan. 4. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött a 36%-os, aki a nőket hibáztatja a saját sikertelenségéért. Engem senki se szólt le a 12cm farkamért.
2016. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát, nekem anno a 2 barátnőm 175+ volt :Dd és nem voltak ilyen igényeik. Ki bántott meg kérdező :(?
2016. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

168 cm magas vagyok, jártam 170 cm-es sráccal, meg magasabbal is.

A péniszméret nem igazán függ össze a testmagassággal, az egyszer biztos.

2016. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

165 cm magas vagyok, és igen, fontos nekem, hogy magassarkút vehessek, és akkor is magasabb legyen a pasim nálam.

Ennek ellenére nem láthatatlan nekem senki, csak nem vonzóak az alacsony pasik a számomra.

DE

Voltam már pasim, aki 190 cm volt, és 9 centis a farka. Komoly kapcsolat volt, nem a farka miatt hagytam el.


25/N

2016. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szeretem ha sokkal magasabb a srác. 165 cm vagyok, 172 cm volt az exem.
2016. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Párom 170 centi, ilyen marhaságok, amiket írtál eszembe se jutottak még. Azelőtt se voltak nála sokkal magasabb párjaim.
2016. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

akkor is magasabb legyen nálatok


2. sort elhibáztam...

2016. jan. 5. 00:49
 8/18 anonim ***** válasza:
171 cm vagyok,a párom 163 cm.Hordok mellette simán magassarkút,nem zavarja,és engem se. 21/L,párom 23/F.
2016. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
167 cm vagyok, egy 10 centis tűsarkúban magasabb vagyok a férjemnél (és imádok magassarkút hordani). Baromira nem érdekli/zavarja egyikünket se.
2016. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rám jellemző amit leírtál a magassággal kapcsolatban, de az hogy az alacsonyabbakra ne nézzek rá erős túlzásnak érzem. Amit a péniszméretről írtál meg nonszensz mivel egy kb 190cm-es pasinak például átlagmérete volt, és elhiheted hogy egyáltalán nem panaszkodtam miatta, sőt. Testvérem pedig ugyanilyen magas és az alacsony pasik jönnek be neki, a 160-165 cm körüliek. Jó lenne ha nem az emberiséget hibáztatnád a saját sikertelenséged miatt
2016. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!