Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek, hogy felfog állni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akos57 kérdése:

Félek, hogy felfog állni urulógián mert a két orvos nagyon szép nő, mit tgyke?

Figyelt kérdés

#merevedés #zavar #Urulógian
2016. jan. 7. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem dől össze a világ. Nyilván nem először fordul ilyen elő velük, tudják kezelni a szituációt.
2016. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, csak annyit kell mondani: "doktornő, nem kell fogni, megáll ez már magától is. " :DDD
2016. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

NE aggódj nincs ebben semmi. Főleg ha a prosztatádat is megvizsgálják kézzel, az még eredményezhet is nem várt erekciót.

De tanultak elég biológiát, tudják, hogy ez normális reakció, illetve legyünk őszinték, ha megtörténik az azt jelenti, hogy külsőre vonzónak, izgatónak találod őket, és még ebben a helyzetben is a szervezeted reagál. Ha nem valami konzervatív vagy ostoba tyúkok, akkor még bizonyos értelemben hízelgőnek is találhatják, de mivel a praxisuk során biztosan fordult elő ilyen, fogják tudni kezelni a helyzetet. NE aggódj. HA feláll, feláll. Ez ilyen. Ez a dolga. :)

2016. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem mikor az urológus orvos felnyúlt prosztata vizsgálatra, majdnem elélveztem.

pedig goromba fráter volt..XD7

fel nem állt, de érzetem h basszus még ha sokat matat végem lesz...

szerencsére a fájdalom elnyomta a kéjes érzést kis idő után...

de így van, dokinal bennt semmi szem szégyen. látott az már olyanokat hogy fuhh...sőt lehet zavarba is jönnek :D

2016. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bobby11 ***** válasza:
benne van a pakliban, nem kell tőle betojni.
2016. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne is mond,pár napja megyek fogorvoshoz,az orvosom melletti szobából kilép az asszisztens, egy Playboy címlap szintű nő,majdnem orvost váltottam...:D
2016. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént xd
2016. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lattam már őket és mondhatnám,hogy Playboy szintü nők.
2016. jan. 7. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt probléma?
2020. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!