Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért szereti sokkal jobban a szexpartnerem popsiba, mint punciba? F

Figyelt kérdés
Van egy hete egy szexpartnerem. 3 szor voltunk eddig együtt, és tettem be neki már punciba is, és popsiba is. Amikor a puncijába tettem, azt is élvezte, de mondta egy idő után, hogy tegyem át neki popsiba, betettem, és el kezdett hangosan nyögni, és élvezni, és mondta, hogy tegyem be tövig, betettem, és kb egy óráig nem is engedte ki venni. Nagyon élveztem, nincs vele semmi baj, csak kíváncsi vagyok, hogy miért szereti ennyire. Most is beszéltünk fbn, és mondta, hogy átjön nem sokára, és már alig várja, hogy a popsijába tegyem.
2016. jan. 7. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Van ez igy, en is jobb szeretem popsiba mint punciba
2016. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Vannak nők akiket nagyon izgat és ez tényleg jobban élvezi. Nekem is odáig van érte párom, nem mondom hogy jobban élvezi de kb egyforma, és volt már hogy pusztán csak attól elélvezett mikor a popsiját dugtam.
2016. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Az ánusz is tartalmaz idegvégződéseket. Férfinél nőnél egyaránt. Izgatható. Neki valamiért bejön, lehet élvezi, hogy feszíted hátulról és ez okoz neki további szexuális izgalmat, lehet abból a pózból mikor dolgozol benne elérsz egy olyan pontot ami akár a hüvelyében is lehet vagy akárhol ami számára izgató.

Ha neked ez nem gond és nem zavar akkor jó szórakozást, és élvezzetek minél többet. :)

2016. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van akinek ez, van akinek az jön be:) 22/f
2016. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen volt, remegve várta, hogy mikor csúszom be a popsijába és utána hatalmasakat élvezett.
2016. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is kéne egy ilyen csaj
2016. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!