Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akik nőiesen/szexisen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik nőiesen/szexisen öltözködtök, ti élvezitek ha egy férfi (átlagos, jóképű) rendesen végigmér titeket, szóval megnézi a lábatokat, melleteket, aztán a szemetekbe néz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nőt megnézek az utcán, mondhatni megbámulok..

de vannak gyengéim... pl. a szexis nőies öltözék, a kicsit kihívó de egyben igényes stílus vonz egy nőben... vagy ha szépek a lábai és ezt közszemlére teszi.. az extrémebb ruhák pl. bőrnadrág, extra magas tűsarkú cipő... de van h csak egyszerűen tökéletes a kisugárzása...


ha jön szembe egy ilyen nő azt szó szerint végigmérem tetőtől talpig aztán vissza, és jól a szemébe nézek...

gondolom nekik is lejön h most képzeletben megdugtam őket... :D

aztán általában ez annyiban marad, elmegyünk egymás mellett és kész..


azt vettem észre, h kb fele-fele arányban, van aki visszanéz rám, vagy kedvesen/kihívóan, vagy elutasítóan, de h vette a lapot.

és a nők másik fele meg ilyenkor zavarba jön, és (gondolom) magában elkönyvel vmi bunkó perverznek.

csak nekem aza fura h ilyen lányok pl. miért vesznek fel kihívó ruhadarabokat? amikről le sem lehet venni az a szemem.


és félreértés ne essék, nem bámulok, nem szólok be, nem füttyentgetek nem vagyok őrült, meg semmi. esezmbe se jutna letámadni utcán egy nőt ismerkedéssel. aki szembe jön azt végigmérem, max megfordulok h megnézzem a fenekét ennyi!


2016. jan. 8. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Most biztosan le fognak pontozni, de igen, nekem ez tetszik.Persze nem azt mondom, hogy bámuljon bele a pólómba, vagy percekig nézze a fenekemet, mert az már egy másik kategória, az nekem sem tetszik, szóval azért vagy egy határ. Nem ribisen öltözködöm, hanem inkább csinosan, nőiesen. Ha ilyenkor egy jobb kinézetű férfi megnéz, nekem egy visszajelzés, hogy csinos vagyok, és örülök, hogy tetszem neki.
2016. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nem szeretem ha tetotol talpig le vagyok merve...
2016. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha ilyenkor egy jobb kinézetű férfi megnéz, nekem egy visszajelzés, hogy csinos vagyok, és örülök, hogy tetszem neki."


Ebben a mondatban benne is van a lényeg. Naná, hogy a nők azért öltöznek ki, hogy megbámulják őket a férfiak, hiába jönnek sokszor ezen az oldalon is a kifogások, hogy "jaajj, én csak magamnak öltözöm, hogy jól érezzem magam", stb.

És a másik fontos szókapcsolat, hogy a jóképű/gazdag kanoknak illegetik magukat, nem a mezei embernek. Sőt, ha egy átlagos srác nézi meg őket, azt személyes sértésnek veszik. Itt tartunk ma.

2016. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!