Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek vajon észrevette?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vajon észrevette? Ráélveztem barátnőm anyukájának ruhájára.

Figyelt kérdés

Sajnos elég hamar elmegyek, így ki akartam próbálni, hogy szex előtt csinálom magamnak, hátha így tovább bírom. Barátnőméknél voltunk és mikor éreztem, hogy lassan szex következik, akkor kimentem a fürdőbe és gyors kivertem, csak sajnos egy kicsit nagyobbat "lőttem" és ráment barátnőm anyukájának szennyesben lévő felsőjére. Letöröltem amennyire tudtam, de félek, hogy még látszott és érződött a szagán.

Szerintetek észrevehette? Mit gondolhat?



2016. jan. 8. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Jah,le is nyalogatta utána,és kimosva sem lett. :)
2016. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
92%

az est kérdése:DDD


hát ,ha faterja vette észre a spermafoltos feleség ruhát,lehet ,hogy kérdőre vonja a mutert

2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vette észre.
2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű, hogy észrevette/veszi
2016. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha mégis, vajon mit gondolhat?
2016. jan. 8. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire lett olyan? Ha nagyon sok ráment, akkor lehet, hogy észreveszi, de ha csak kevés, akkor nem valószínű. Főleg, ha dobja be rögtön a mosógépbe.

Ha mégis észrevenné, akkor szerintem inkább azt gondolja, hogy ott szexeltetek és véletlen olyan lett vagy ilyesmi. Ne aggódj!

2016. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
El fog kapni ő is!
2016. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Terhes lesz. De legalább a bnőd testvére a lányod/fiad lesz :)
2016. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elég sok ráment. Az első "lövés", ami általában a legtöbb, az mind, nagyjából a póló nyaka és válla körölre. Nagyon kínosan érzem magam a dolog miatt. Remélem nem vette észre.
2016. jan. 8. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem veszi észre. és ha igen, mi van akkor? szerinted szólna érte?
2016. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!