Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok emlékeztek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok emlékeztek az első szexuális élményetekre? Ha lehet elmondjátok hogy milyen volt? Megbántátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Az első alkalommal védekeztek? Ha igen hogyan?

2016. jan. 11. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, emlékszem és nem bántam meg, és óvszerrel csináltuk.

21L

2016. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Gumival vedekeztunk Tokeletes volt. Nagyon figyelt ram. Vegkepp nem fajt es nem vereztem.
2016. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten szűzek voltunk, nem bántam meg.

2,5 évig együtt voltunk.

2016. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, 16 évesen a szerelmemmel történt. Megszakítással védekeztünk.
2016. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
14 évesen történt,fogamzásgátlóval védekeztünk,és nem bántam meg :-)
2016. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évese, mindketten szüzek voltunk, fájt az elején de az élvezet teljesen elnyomta a végére, nem bántam meg, óvszerrel védekeztünk.
2016. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ìgy utólag megbántam,hogy azzal az emberrel történt,borzalmas volt,fájt is.Óvszerrel védekeztünk
2016. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
17 évesek voltunk, már egy ideje jártunk aztán egyszer csak megtörtént a kocsijában :) nem ittunk, csak már nagyon kívántuk egymást és nem akartunk tovább várni vele (neki is ez volt az első). Az egyetlen amit megbántam az, hogy megszakítással védekeztünk és a így következő pár hét alatt folyamatosan azon paráztunk, hogy történt-e baj.
2016. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen, gumival védekeztünk, az ő ágyában. Elsőnek nem sikerült behatolnia:D Gondolom izgult is a barátom,hogy nekem milyen lesz.

(elvileg volt már előttem két barátnője is )

Nekem szörnyű volt az első,meg utána is vagy félévig. Eleve kb sehogy sem izgatott fel, csak annyit csinált,hogy az ujját ki-be .... már az fájdalmas volt, én meg sajnos nem voltam elég bátor,hogy elmondjam neki,ez így nem jó. Végül lovagló pózban csináltam először , végig nagyon fájt. Másnap suliba mentünk. És nehézkesen ment a járás, gondolo azért mert akkor csináltam először lovagló pózban, és olyan izmokat mozgattam meg,amiket azelőtt még sose. Olyan fáradtak voltak a lábaim. De szerintem rajtam kivül szerencsére senki se vette észre,hogy nehézkesen megy a járás

2016. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!