Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kérjek tőlle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek tőlle?

Figyelt kérdés
A baratnőmmel tervezzük az együtlétet egy mosdóban egy művházban. A lényeg, hogy jön egyel és kérhetek tőlle valamit. Ti mit kérnétek? Valami izgató neki esetleg büntetés szerű dolgot kellene kitalálni. Elsősorban fiúk válaszát várom de arra is kíváncsi vagyok, hogy a lányok mit vállalnának be, kinek hol a határ. A lányrol tudni kell hogy szereti a bizar dolgokat.

2016. jan. 12. 00:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit kérjek tőlle?


Szerintem azt, hogy - nem a tervezett kaland helyett, hanem előtte vagy utána - korrepetáljon helyesírásból.


(Nem tudom, mennyiben érezné "büntetés szerű dolognak". :-)

2016. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Fõzzön vacsit
2016. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzon egy "Magyar helyesírás szabályai"-t és azzal csapkodja a szerszámodat :D
2016. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést és egy kis fantáziát!
2016. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tölcsér a fenékbe -> belehánysz, lefolyatod -> tölcsér ki, fenék magba_sz -> seggből szája -> puncibaélvez
2016. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szájba*
2016. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mosdóban en is csináltam mar a volt barátnőmmel és nagyon izgató volt. Nem tudom milyen extrát akarsz még tőle ezenkívül kérni?! Sima sz@pas majd állva ounciba majd a vegen szajba elmenni - nekünk igy volt es meg o is élvezte.
2016. jan. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótárt.
2016. jan. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
+1 Helyesirasi kezikonyv
2016. jan. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En azt kernem hozzon egy baratnojet kolcsonos szopasra aki vegignezi amint megdugom a kedvesem. :))) De ez a fantazia nehezen megoldhato a legtobb lanynal. :P
2016. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!