Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Fecske vagy boxer?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fecske vagy boxer? Képpel.

Figyelt kérdés

Lányok nektek melyik jön be a jobban? Melyik a szexibb?

[link]


Fiúk! Ti mit hordtok?

Kort és nemet is írjatok légyszi!



2016. jan. 12. 14:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

fecske (vagy csillag)


N (nyilván őskövület, olvasva a válaszokat)


egyébként mindenki viseljen olyan ruhaneműt amiben csinos és jól érzi magát.

2016. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

#8


Miért ne hordanék slipet, ha nincs is (már vagy még) divatban? Egyébként mennyivel szorít kevésbé vagy hagyja jobban szabadon a heréket egy fqsztasakos sztreccsboxer? A faroknak kábé ugyanaz jut, csak épp van szára a gatyának. A sztreccsboxer lényegében egy szárral megtoldott slip.


Amúgy az egészségességre vonatkozó orvosi ajánlás azt hiszem a sima libegős boxerre vonatkozott, 15-20 évvel ezelőtt, merthogy szabadon vannak a herék, és az kedvez a spermiumok képződésének. De mintha ennek mára más szakemberek már ellentmondanának, pl. abból a szempontból, hogy ha sosem tartja semmi a golyókat, esélyes a jó kis herevisszér.


Éjszaka, alváshoz tilos a passzos gatya.

2016. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem a fecskéből konkrétan kilóg amikor feláll. Én ezért kezdtem el boxert hordani.. Sokkal rugalmasabb, nagyobb szabadságot biztosít.
2016. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

És hogy lóg ki? Nekem is - és csomó mindenkinek - kilógna, ha nem úgy tennék el benne a fqszt, ahogy kell. Ha felfelé nyalod, ahogy a divatbemutatókon szokás valami hülye megfontolásból ( tán prüdériából, h ne rajzolódjon ki úgy), akkor persze, h kibújik.


Ha rendesen belerakod lefele, és normálisan meg van szabva passzosra a szegélye, akkor még akkor is egyben, a helyén tartja, ha feláll. Pontosabban legfeljebb merev és kemény lesz, felállni nem is tud.

2016. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Húúha... :DDD Boxer :))
2016. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A fecske nagypapas?

Erdekes pont a nagypapamat lattam mindeg ebben es mivel regote ezt horda a tokei a combja kozepeig ernek!

En egy par buta csaj miatt nem fogok boxert (rovidnadragot)hordani,hogy erre a sorsra jussak!

Es a jegerrel ugyan ez a helyzet, nagypapas....

2016. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

..."Hogyan lóg ki??" :D

Hát nekem felfelé áll amikor merev, nem lefelé...

2016. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Jó, még mindig nem érted. Nem tudod, vagy nem akarod érteni?


Oké, neked felfele áll, másnak előrefele, megint másnak kicsit lefele görbül, de ez most mellékes. Ha rendesen beleteszed a fqszod a slipbe, értsd: hat órán áll, ottan nyugszik a heréiden a bré (nem tudom jobban leírni), akkor HIÁBA akar bármerre felállni. A gatya fogja. Csak kemény lesz, kábé félmerev.

2016. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyan lánnyal találkoztam aki nevetett azon akin slip volt.
2016. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen, a lányok ez ügyben nagy diktátorok. A többségük – tisztelet a kivételnek – kategorikusan eldönti, mi áll jól A férfinak. Szerintük. Ami azt jelenti, ők mit óhajtanak látni a férfin. Így általános érvényűen. Az teljességgel lényegtelen, hogy az adott pasinak valami jól áll-e vagy sem.


Így vannak a slippel, a csőgatyával, a passzos fürdőgatyával és sorolhatnám.


Nekik persze ne mondja meg senki, mit hordjanak, vagy mi áll nekik jól, mert az az ő testük. Ezért lehet például az, hogy boldog boldogtalan bele van bzulva 5 éve a franciabugyikákba, még akkor is, ha a tanga sokkal jobban áll.

2016. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!