Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál elötti beöntés meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál elötti beöntés meddig megbizható? Részletek lent.

Figyelt kérdés
egy olyan pasival leszek akivel mind2en élvezzük az anált....eddig mindig ő jött hozzám, igy nem volt gond....mielőtt jött max fél órával korábban rendbetettem magam h ne legyen semmi kellemetlenség(soha nem is volt) most viszont én utazok...és kb 4órás az út...ott ciki lenne elvonulni ezért szerintem...csak nem tudom ha elötte otthon elintézem a beöntést, az még megbizható lesz e ennyi idő után...van aki nem oglalkozik vele különösebben, de nekem nagy parám h ..khm...szóval h olyan lesz a farka...:D
2016. jan. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
"ott ciki lenne elvonulni" "nekem nagy parám h ..khm...szóval h olyan lesz a farka" Akkor vigyél egy csomag kotont!
2016. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
természetesen azt is használunk...ez nem kérdés...de akkor sem szeretnék kellemetlenséget....és nem ez volt a kérdés ;)
2016. jan. 12. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél előtte és ha lehet Mielőtt beöntést csinálsz kakilj is.
2016. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a "ne egyél előtte" az kb egy napot jelent.


az átlagos emberi anyagcsere ciklusa ~6óra. Szóval ha 4et vonatozgatsz annyi idő alatt történhet ilyesmi. Nem is számolva, hogy gondolom nem rontasz rá a peronon letolt bugyival.


3 opció lehetséges szerintem:

-kihagyjátok az anált

-Nem eszel előtte egy napig és teákon élsz.

-Nála csinálod meg az előkészületeket.

2016. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!