Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyennek írnátok le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek írnátok le a pasitok péniszét?

Figyelt kérdés

Itt kimondottan lányok véleményére vagyok kíváncsi!

Milyen hosszú/vastag? Hogy néz ki, milyen a makk, fityma? Milyen vele a szex? Szeretnétek-e ha nagyobb/kisebb/vastagabb/vékonyabb lenne? Stb.. amit még fontosnak tartotok.


Kíváncsi vagyok, ha nem pasik nyilatkoznak erről, akkor mit mondanak a nők.



2016. jan. 15. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nőként mondom, hogy nem az érdekel hogy néz ki :D:D:D azt se tudom milyen hosszú vagy vastag, a szex jó vele, az a lényeg.
2016. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mégis milyennek írnád le, szerinted mekkora? Tudom, hogy nem az a lényeg, de mégis ki milyennek, mekkorának, .. gondolja?
2016. jan. 15. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de nem is érdekel, hogy mekkora.
2016. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem járkálok tolómércével. Isteni jó.
2016. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimé a legszebb a világon :P Egyébként neki átlagosak a méretei. De sosem szerettem volna, hogy nagyobb legyen. Így jó ahogy van. Nagyon jó vele a szex, jobbat nem is kívánhatnék. Szerintem a normális lányoknak egyáltalán nem az a lényeg, hogy nagy legyen, hanem nyilván tiszta legyen, meg tudja használni a tulajdonosa.
2016. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mérettel egyedül a pasik foglalkoznak,mert azt hiszik,a nőknek ez számít.Egy normális nőnek teljesen mindegy,nem fogom külön lemérni...a lényeg az,hogy legyen jó az ágyban a partner!:) Ami nálam annyit takar,hogy ne legyen önző,az nagyon kiábrándító tud lenni..pl ha leszopom,akkor ő is viszonozza ujjal vagy nyelvvel.És legyen érzéki,szenvedélyes,vad,de egyszerre gyengéd is:)

20L

2016. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Körülmetélt. 17 cm hosszú. A bal heréje (az ő szemszögéből nézve) kicsit nagyobb, mint a jobb. A makkja igen nagyra képes megduzzadni ha felizgult.


Nekem méretre pont jó, mert pont kitölti hosszra és vastagságra is a puncim. Előtte két barátom volt az életben, de ő az első, akivel vaginális szex közben is el tudok élvezni ha bírja elég ideig.

2016. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
18 cm, körülmetélt. isteni jó vele a szex, imádom. a legszebb farok a világon :D nem változtatnék meg rajta semmit :)
2016. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

19cm és jó vastag, szeretem az érzést ahogy kitölt.

Nem körülmetélt, egyenes, kicsit eres, szép arányos a makkja. A szex isteni.

2016. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!