Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elmennétek párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek párotokkal swinger klubba?

Figyelt kérdés

Ki menne el párjával swinger klubba? Ki izgat a dolog? Mit csinálnátok ott, miben lennétek benne? Párcsere, néző, 3. fél bevétele, ... ?


Ki volt már ilyen klubban, kivel, mit csináltak?


Kort és nemet is írjatok légyszi!



2016. jan. 15. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Én a kedvesemmel voltam.

Mindent kipróbáltunk.

Szokatlan, de jó volt!

2016. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi az a minden? Nem bántátok meg, nem lett belőle féltékenykedés? Leírnád kicsit részletesebben?
2016. jan. 15. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én a kérésére duplaszexeltem vele,meg a barátjával.
2016. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert ő csak az enyém. Szeretem, és nem tudnám elviselni, ha mással szexelne. 22/F 22/L
2016. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Negatív élmény volt!

De ez privát szféra úgy hogy

nem beszélnék róla.


3-as van a mai napig.


Swinger egy életre kilőve!

2016. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

3-as


akkor szeretheted a barátod...meg a barátját

2016. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

# 6


Vagy esetleg simán csak képes különválasztani az érzelmeket és a szexet - ahogy a férfiakról szokták mondani, vagy ahogy a férfiak egy része szokta mondani magáról, amikor megindokolja, hogy miért lépett félre egy olyan kapcsolatban is, ahol a saját bevallása szerint szereti a párját.

2016. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk. Fiatal pár vagyunk, én 25 éves vagyok, kedvesem 23. Sok dolog izgatta a fantáziánkat, például hogy nézzenek minket szex közben, a párom kipróbálhassa lánnyal én pedig egy másik pasival. A párom felvette a legszexibb fehérneműit, én egy kényelmes boxert. Bár itthon is lezuhanyoztunk, úgy terveztük, hogy majd a helyszínen is lefogunk, sőt, jobban örültem volna, ha el is várják, de nem. Mikor a helyszínre értünk, rajtunk kívül volt egy 40-es pasi, és hát nem nagyon volt vonzó egyikünk számára sem. A tulaj persze azt mondta, hogy jönnek még mások is, de nem jöttek, így eljöttünk. Néztünk egy másik helyet is, de ott is az idős korosztály volt csak. Mondjuk ott volt egy szimpatikus pár, velük beszélgettünk (ki miért van itt, mi izgatja a fantáziát, mit dolgoznak, stb.), ittunk, majd volt egy párcserés szex (ők nem biszexuálisak), meg egy hármas velem, a kedvesemmel és a másik pasival. Szóval nem volt valami nagy élmény, csalódottak voltunk, többet akartunk. Így nem is igen tervezünk még egyszer menni.
2016. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Mi is gondolkodtunk rajta, de inkább maradunk a normális, baráti otthoni extráknál (hármas/négyes). Biztonságosabb is, barátságosabb is.

40/33 kedves pár. :)

2016. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

szia!


Talán elmennék, de szerintem semmi kultúrája nincs az ilyen kluboknak idehaza. Németeknél vagy hollandoknál inkább kipróbálnám.

Amúgy nem a féltékenység miatt vannak fenntartásaim, inkább a higiénia miatt.

2016. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!