Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak jobban bejön ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak jobban bejön ha egy nő borotválja?

Figyelt kérdés
Egy idősebb férfinak izgató egy fiatalabb nő csupasz puncija?
2016. jan. 16. 04:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon izgató számomra.F 37
2016. jan. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak csupasz!
2016. jan. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak szőrös!
2016. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindegy csak lenne! 48/F
2016. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A borotvált az sajnos lehet, hogy szúr.

A gyantázás lenne az igazi... de azt élő nő nem igazán tudja megcsinálni.

Léteznek nők, akiknek nem nő ilyen szőre, vagy csak a háromszögben nő, alatta nem.

2016. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése. Személy szerint a szőrös mellett teszem le a voksom, ha már nőről van szó és nem kislányról.
2016. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is sokkal inkább a szőrösre szavazok. Inkább legyen nőies lent is mint kislányosan csupasz. Inkább a fiatalabbakat ragaszkodnak a csupaszhoz mert rájuk sokkal nagyobb befolyással bír az aktuális divat ami alakítja az ízlésüket. Nem túl erősek mentálisan ilyen szempontból..

37f

2016. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem ha szőrős, fazonra nyírt. Nőiesebb. De semmi bajom a borotválttal sem.
2016. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csak csupasszal találkoztam még. Az igaz, hogy néha szúr meg ha éppen a csaj nem borotválja szex előtt, akkor az nem annyira jó. Azért egy szőrössel is kipróbálnám, végülis az a természetes.
2016. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy normálisan tisztálkodik ott lent a csaj, akkor nekem mindegy, hogy milyen.
2016. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!