Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masszázs és fürdő- mi a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszázs és fürdő- mi a jó sorrend?

Figyelt kérdés

A barátomat szeretném ezekkel meglepni. Arra gondoltam hogy veszünk egyutt egy forró fürdőt és kap egy erotikus masszázst tőlem.

Az alábbi a problémám: A masszázs olajjal jó, szóval trutyis lesz utana, meg kene furdeni. Ha a furdozes elotte van, akkor zuhanyozhatunk ketszer. Ha viszont utana van a fürdő, nem tudom ugy előkészíteni a helyet, idő mire a gyertyakat meggyujtom es teleengedem a kádat...

Mi lenne a jó sorrend?


2016. jan. 16. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
masszázs előtt mindenképpen alapos fürdés. Aztán masszázs, nem baj ha jó olajos, csak tegyetek le pár törülközőt, hogy az legyen olyan, ne az ágy. Úgyis hatalmas dugás lesz a vége. Aztán lehet fürdeni. Mi így szoktuk. :)
2016. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az mar ket furdes es olyan olajosan nem lehet szexelni szerintem :D
2016. jan. 16. 10:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokszor szoktam maszirozni a parom, de abbol nem hiszem hogy szex lenne, mert mindig bealszik ugy ellazul tole
2016. jan. 16. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, velem olyan még nem volt, hogy egy erotikus masszázs után a lány ne legyen annyira felpörögve, hogy szinte könyörögjön a folytatásért. Miért ne lehetne olajosan szexelni? Kellemes tapintást ad, odalenn meg extra síkosító. A két fürdésben sem látok semmi ördögtől valót, néha masszázs nélkül is megvan annyi (nyáron több is).
2016. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a habfurdo a masszazs utan vagy elott jo? Ha a masszazs utan, akkor annyira nem jo a dolog mert varnia kell amig elkeszitem es en meglepit szeretnek, nem ugy hogy tudja mi lesz
2016. jan. 16. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
előtte habfürdő, utána csak tisztálkodás
2016. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!