Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csípőset ennék, és utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csípőset ennék, és utána nyalnék be egy csajnak, az nagyon fájna neki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem!! Én imádom, de a mentolos még jobb. De kérdezd meg a csajt, hogy mit szeret. Minden ember más.


23L

2016. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


De bírom az olyan válaszokat mint az első.. "Igen"..


1. ha nő vagy, akkor írd azt, hogy próbáltad és neked fájt.


2. Ha férfi vagy, akkor mondd azt, hogy pár nővel megvolt, és nem jött be nekik. Vagy mondd, hogy eggyel csináltad és nem élvezte. De nem kell ennyire félrevezetni egy embert, ami információ miatt feltett egy kérdést.

2016. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki, dugj fel magadnak pár csilipaprika csíkot (a csípős rész belül van).
2016. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah mert a csípős evés meg az, hogy feldugok 1 paprikát neked ugyanaz?

Ha 1 Mentost vagy valami mentolosat beveszel a szádba az mindkét barátomnak jó volt és nekem is. A torma is, a hegyes erős is. Nem rendszeresen, de izgalmas.

2016. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!