Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet abból baj ha mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból baj ha mostanában a pasim gumi nélkül mindig beteszi egy kicsit és csak utána húzza fel a gumit és úgy folytatjuk tovább?

Figyelt kérdés
Tudom h az elővaladektol lehetek terhes de az folyton van szex közben? Már az elején is jöhet előváladék? És az elővaladekban mennyi sperma lehet? És nagy az esély a teehessere így ha a pasimnak amúgyis kevés sperma szokott jönni?
2016. jan. 16. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem, így is kevés a gyerek Magyarországon, szóval toljátok csak...
2016. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha 500 ilyen esetből 1x leszel terhes ilyen módon, akkor megéri ezzel játszani? Heti 3 szexel számolva 1 év után 36% eséllyel esnél teherbe, 2 év után pedig több mint 86% eséllyel. És lehet ennél jóval kockázatosabb a teherbe esésed valószínűsége.


Velem előfordult már, hogy felizgatott a barátnőm gatyán keresztül, és mire eljutottunk oda, hogy levetkőztünk, már nedves volt az alsógatyám az előváladék miatt. Aztán az is lehet, hogy miközben csak egy kicsit beteszi, akkor indul meg. Csak azért magyarázom ilyen részletesen, mert látom, hogy nagyon butuska vagy...

2016. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Bajnak nem neveznem, de a terhessegre van eselyed.
2016. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is így szeretem. Az 5 gyerekemből 4 becsúszott. :)
2016. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
simán lehetsz terhes, én is így lettem és az egyik barátnőm is.
2016. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi 3 éve megszakításos módszerrel védekezünk, ami ugye a ti eseteteknél még "felelőtlenebb", de eddig egyszer sem lettem terhes... szóval ne aggódj, nem sok esélye van. persze nem kizárt
2016. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!