Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg mernétek ezt kérdezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mernétek ezt kérdezni egy jó csajtól egy szórakozóhelyen? (enyhén extrém a kérdés)

Figyelt kérdés

Izgatna ha egy jó nő belepisilne egy pohárba amit meg kellene innom. Vajon egy szórakozóhelyen beleférhet egy ilyen kérdés, kérés az oldott hangulatba? :) Pl. ha odamennék hozzátok, lányok, és elmondanám őszintén hogy ez egy nagy vágyam, megtennétek hogy belepisiltek a poharamba?


Ez ráadásul könnyen kivitelezhető is egy szórakozóhelyen.


Ne trollkodjátok légyszi szét a kérdést. Köszönöm.



2016. jan. 16. 23:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én öszintén válaszolok: szerintem jobbik esetbe otthagyna, rosszabbikba meg megütne és otthagyna.
2016. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre! :D

Aztán csak jó nagyokat kortyolj belőle! :D

2016. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,de utána szerintem meg leszel verve,arra számolj
2016. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azért csak nem annyira extrém ez már manapság:)) Jó, persze hogy megdöbbenne, de talán lehet hogy izgatná őt is, vagy csak poénból megnézné hogy tényleg belekortyolok-e:)
2016. jan. 16. 23:33
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondom, és nem trollkodom, de szerintem ne kérdezd meg.


Ennyire extrém vágyakról már csak egy jól működő kapcsolatban lehet beszélni, vagy egy szakmabeli hölggyel.

2016. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
elmebeteg vagy
2016. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Egy jó ideje érdekelne ez, de én is érzem azért hogy ez egy extrém kérés. Egyszer a belvárosban történt egy érdekes eset velem. Éppen egy dohánybolt előtt álltam amikor arra jött két csaj (este 10 körül, belvárosban, Bp), és az egyik mondta a másiknak, hogy nagyon kell pisilnie, keressenek gyorsan valami helyet. Aztán pár autóval arrébb két autó közé leguggolt a csaj és pisilt, a barátnője pedig őrt állt:)


Nagyon izgató szitu volt, de persze nem mertem nekik szólni hogy mehet a poharamba is:))

2016. jan. 16. 23:39
 8/28 anonim ***** válasza:
mi egyszer házibulin belepisiltettük a csajt a pezsgőtartó vödörbe, mondjuk meginni nem akartuk megihattad volna ha jöttél volna
2016. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Wow, ez király buli lehetett:) Mindenki előtt pisilt bele vagy azt nem akarta hogy lássátok?
2016. jan. 16. 23:57
 10/28 anonim ***** válasza:
foglalt volt a wc ő benne meg nem kevés pia volt, közölte velünk hogy mindjárt behugyozik :) mi odadobtuk poénból a pezsgős vödröt h hugyozzon bele erre ő letette a földre (miniruhába volt) mondta h takarjuk letolta a bugyiját és belepisált :DDDDDDD
2016. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!