Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok! Van olyan par aki egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Van olyan par aki egy vagy több alkalomadtán gondolt arra hogy jo lenne egy másik PÁRT bevonni és pl csere?

Figyelt kérdés
Csak ugy csere hogy a párodat ! Csak párok irjatok Köszi ! Nem 3.----
2016. jan. 18. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, van, de még nem próbáltuk, 23/33 pár.
2016. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy lany is megtenne...
2016. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

gondoltunk rá, fantáziálunk rajta, de inkább egy hármas jelenleg mindkettőnket jobban beizgat mint egy pár csere.

Vagy egy négyes, de az hogy 2-2 cserésen az annyira nem.

Én vagyok a pasi, de én ott szeretnék lenni a párom mellett mikor csinálja amikor meg valaki arról ír, hogy CSAKIS párcsere akkor mindig arra gondolok, hogy a másik pasi ki akarja élvezni magát az én páromon és a csaj meg nem bánja ha más is megdöngeti.

És nekem első sorban a párom, második sorban az én élvezetem a fontos, és ez a felállás egyikünknek sem lenne annyira élvezetes, az egyetlen kivétel ha a másik pár mind a két tagja bombázó lenne.

Egy négyes gabalyodás ahol igazából mindenki csinálja mindenkivel, nem csak a "beosztott párok" az már más.

Persze ez csakis akkor ha szép és jó fej a pár és teljesen jó és kiegyensúlyozott a kapcsolatuk, egyik tag sincs ott csak azért, mert a párja nagy nehezen rávette.

2016. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as, mi teljesen ugyanígy gondolkodunk, eszünk ágában sem lenne pl különszobás párcserérben benne lenni ;)

3asunk volt már, az jó is volt.

1es voltam

2016. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen hármasotok volt? Mitől volt jó? Csak mielőtt mi is kipróbálnánk jó lenne beszámolót hallani :)
2016. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is a 3-as válaszoló nézeteit osztjuk. Párcsere pedig csak egymás előtt történhetne. 4-es szexünk volt már, de csak egymás mellett játszottunk. Sajnos a másik pár külön vált mielött kiteljesedett volna a játék. Hármasban egyszer voltunk, akkor a Férjem egyik barátját vontuk be. 47N\45F
2016. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csináltunk mar néhány dolgot :)

21\N 22\F

2016. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!