Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A telt, duci lányok/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt, duci lányok/nők tényleg jobbak szexben, jobban kívánják, mint az átlagos vékony társaik?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék pasik, és telt lányok véleményére is!
2016. jan. 18. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Változó :D 20F De néha jobban tudnak teljesíteni véleményem szerint :D
2016. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Éltem jó pár évet 10-15-20 kg túlsúllyal (szép lassan kúsztak fel a kilók). Akkor sokkal hamarabb fáradtam és kevésbé voltam hajlékony. Nekem vékonyan sokkal jobban megy a szex. Kívánni ugyanúgy kívánom/kívántam, de élvezni most vékonyan jobban élvezem, mert szabadabban mozgok, jobban bírom a tempót.

31N

2016. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam vékonyabb is mint most vagyok, de én nem látok különbséget. Én akkor is nagyon kívántam, meg most hogy van plusz így is nagyon kívánom. Azzal sincs gond hogy hamarabb fáradnék vagy valami, mert ugyan úgy megy a dolog.
2016. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!