Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell jól csókolni? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól csókolni? A csaj racuppant az alsó ajkamra es azt nyalogatta, meg tátogott. Valami ilyesmi volt. Szerintetek így jó?

Figyelt kérdés
Első csókom volt. Eloszor nem is csinaltam semmit, csak kissé nyitottam a számat es osszeerintettuk, ő meg a fentiek alapján cselekedett. Másodjára én is tátogtam, (szerintem nyelv nélkül), de megint az alsó ajkamra cuppant rá. Nem középre kellene? Én nem nagyon fedeztem fel a lényegét ennek. Valaki adna egy kis segítséget? Hogy csináljam, hogy nagyon jó legyek a csókolozasba? Köszönöm szépen elore is!
2016. jan. 18. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az is egy fajtája a csóknak, amit a lány csinált. Elég izgató tud lenni. Csináld ugyanazt a felső ajkával közben.

Nincs olyan, hogy tökéletes csók. Mindenkinek más jön be. Alapelvek vannak. Lehetőleg ne túl sok nyállal és ne dugd le a torkán a nyelved. Jó érzést kelt, ha simogatod közben. Lazulj el! Ne parázz! Kapcsold ki közben az agyadat! Ezt ösztönből tudod igazán jól csinálni. Soha nem azon gondolkozz, hogy hogyan kéne vagy a filmekben hogyan csinálják, hanem hogy nektek kettőtöknek mi a jó!

Szép estét!

2016. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen fajta csókok vannak? Nem ia tudtam hogy vannak ilyen típusok, szeretnem ismerni őket, hogy a legjobbat tudjam "követni".


A másik: En nem erzem milyen ritmuba kellene "tátogni vagy nyalni" , illetve nem nagyon éreztem hogy barmit is csinálnom kellene... Olyan furcsa volt ez.


Szerintetek mit tegyek?

2016. jan. 18. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó úgy, egymás ajkát ízlelgetni, szopogatni finoman. Utána mehet a nyelves. Masszírozzátok egymás nyelvét. Majd belejössz.
2016. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert a nyelves mitől másabb? Ez nem ez akart volna lenni? De én amugy nem ereztem semmi különöset, inkabb csak olyan "furcsa" volt. De mi a lényege a csóknál? Mit kellene érezni, ami hogy mondjam, cselekvésre késztet? Illetve a lany eleg gyorsan tatogott, az mitől van? Vagyvo csinálja rosszúl?
2016. jan. 18. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak dugd át a nyelvedet. Majd irányít. Bele fogsz jönni.
2016. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Atyaég..

Nyelv nélkül nehéz csókolózni. Mi vagy te, néma?

2016. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne tátogj !úgy nincs kontakt sem,csak az amerikás filmekben hápognak .....!......undorító!
2016. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!